GeriKelebek Hollandalılar Kraliçe Günü’nde Hillside Su’nun davetiyle coştu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hollandalılar Kraliçe Günü’nde Hillside Su’nun davetiyle coştu

Hollandalılar Kraliçe Günü’nde Hillside Su’nun davetiyle coştu
refid:4364076 ilişkili resim dosyası

Charlize Theron gibi Hollywood yıldızlarının tatilini geçirdiği Antalya’daki Hillside Su, Hollanda’nın milli bayramı olan ve Kraliçe Beatrix’in resmi doğum günü olarak kutlanan 28 Nisan’da Amsterdam’da özel bir davet düzenledi. Amsterdam basınının büyük ilgi gösterdiği davette, Türkiye’nin tanıtımına yönelik etkinlikler düzenlendi.

Hillside Su, Hollanda’nın milli bayramı olan ve Kraliçe Beatrix’in resmi doğum günü olarak kutlanan 28 Nisan akşamında, Amsterdam’ın en renkli ve sofistike mekanlarından Escape deLuxe’de geniş katılımlı özel bir davet düzenledi. Hillside Su Genel Müdürü Göktuğ Özdemir ve Hillside Oteller Satış ve Pazarlama Direktörü Nalan Apa’nın ev sahipliği yaptığı gecede, Hollanda’nın iş, turizm ve sanat dünyasının tanınmış isimleri bir araya geldi.

Hollanda’daki turizm acentelerinin yoğun ilgi gösterdiği bu davette, Türk turizmi, Akdeniz sahilleri ve Hillside Su’nun yabancı basında yer alan haberleri dev ekranlarda gösterildi. Türkiye’nin tanıtımında önemli bir rol oynayan davete Hollanda basını da büyük ilgi gösterdi.

Otel yöneticileri, bu organizasyon için Hollanda’nın meşhur Kraliçe Günü’nü seçerek, Hollandalı misafirlerle anlamlı bir günün coşkusunu paylaşmış oldu. Bu özel günün rengi olan turuncu hemen hemen herkesin kıyafetine hakimdi. Hillside Su da bu detayı unutmayarak, misafirlerine gecede turuncu peluşlar dağıttı.

Hillside Su’nun mimari tasarımına benzerliğiyle dikkat çeken Escape deLuxe’de gerçekleşen geceye, zengin müzik arşiviyle DJ Can Hatipoğlu renk kattı. Amsterdam’da yaşayan ve her yıl düzenli olarak tatilini bu otelde geçirmeyi tercih eden birçok Hollandalı da davette ağırlandı. Gecede, konuklar arasında yapılan çekilişle bir çifte de Hillside Su’da beş günlük tatil hediye edildi. Davetliler, müziğin ve mekanın büyüsüne kapılarak, geç saatlere kadar dans edip eğlendi. Geçtiğimiz yıl yine Kraliçe Günü’nde ve yine aynı mekanda gerçekleşen davet de büyük ilgi görmüştü.
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle