GeriKelebek Hilary Swank eşinden ayrıldı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hilary Swank eşinden ayrıldı

Hilary Swank eşinden ayrıldı
refid:3765352 ilişkili resim dosyası

’Milyon Dolarlık Bebek’ filmiyle ikinci Oscar'ını alan Hilary Swank ve eşi Chad Lowe boşandıklarını açıkladı.

Çift Oscar ödüllü ABD’li film yıldızı Hilary Swank, 8 yılı aşkın süredir evli olduğu eşi Chad Lowe’dan ayrıldı. Hollywood dünyasına bomba gibi düşen beklenmeyen ayrılık haberini, Swank’in menajeri Troy Nankin açıkladı.
Contactmusic sitesinin haberine göre, ünlü çiftin, ayrılıklarına ilişkin herhangi bir gerekçe göstermediklerini belirten Nankin, "Hilary ve Chad ayrılık kararını birlikte aldılar, ikisi de bu zor dönemi kolay atlatmayı umuyor" demekle yetindi.

’Erkekler Ağlamaz’ (Boys Don’t Cry) adlı filmdeki rolü ile 2000 yılında, ’Milyon Dolarlık Bebek’ (Million Dollar Baby) filmdeki oyunuyla da geçtiğimiz yıl Oscar ödülü alan Hilary Swank, yapımcı ve yönetmen eşi Chad Lowe ile ’Quiet Days in Hollywood’ filminin setinde, 1997 yılında tanışmış ve 5 ay sonra evlenmişlerdi. Şimdilik ayrı yaşamaya karar veren çiftin boşanma davası açıp açmayacakları Hollywood dünyasında merakla bekleniyor.

Güzel yıldız Swank, 2000 yılındaki Oscar ödülleri töreninde, ödülünü aldıktan sonra, kocası Lowe dışında herkese teşekkür etmiş, bu da çiftin aralarında sorun olduğu söylentilerine yol açmıştı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle