GeriKelebek Herkesle olursam Tatyana'ya dönerim
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Herkesle olursam Tatyana'ya dönerim

MEHMET Ali Erbil, Demet Şener, Okan Bayülgen, Özlem Yıldız ve Banu Alkan'ın başrollerini paylaştığı ‘‘Hemşo’’ adlı sinema filminin tanıtım kokteyli önceki gün Pera Palas Oteli'nde yapıldı. Banu Alkan dışında tüm oyuncuların katıldığı kokteylde Demet Şener, giyindiği derin göğüs dekolteli elbisesiyle dikkat çekti. Basın mensupları Şener'den frikik yakalamak için çaba sarfetti. Şener ise, bu konuda hazırlıklı gelmişti ve göğüslerinin ortaya çıkmaması için elbisenin altına bant taktığı görüldü.

TATYANA BENZETMESİ

Demet Şener filmle ilgili, ‘‘Çok iyi bir kadro kuruldu, senaryo mükemmel. Okan ve Mehmet Ali ile birlikte oynamak benim için iyi oldu. İkisinden çok şeyler öğreniyorum, filmde Tatyana adlı Romen bir kadını canlandırıyorum, Bunun için de Gabi adlı bir kadından Rumence dersi alıyorum’’ dedi. Gazetecilerin, 'Filmde bir sevgiliniz var mı?' sorusuna ise Şener, ‘‘Benim Mehmet Ali Erbil'le hiçbir beraberliğim olmadı, ayrıca her oynadığım insanla beraber olursam aynen Tatyana'ya benzerim’’ diyerek esprili bir cevap verdi.

Okan Bayülgen'i yanına alan M. Ali Erbil ‘‘İki erkek resmi çekmek isteyen varsa koşsun gelsin, filmde soyunacağız’’ diye bağırdı.

Demet Şener, ‘‘Dikkat çekmek hoşuma gidiyor’’ dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle