GeriKelebek Her zaman dip dibeyiz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Her zaman dip dibeyiz

Meltem Hakarar ve 2.5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Avi Behar, Türkiye'nin en çok okunan kadın dergilerinden Elele'nin şubat sayısında ilişkileri hakkında samimi açıklamalarda bulundular. Çift, aynı zamanda evlilik hazırlıkları yapıyor.

Önce ‘‘Türkiye Güzeli’’ ardından da ‘‘Kainat Güzeli’’ seçilen ve bir süre Kanal D'nin Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nü yapan Meltem Hakarar, 1997 yılında tanıştığı İsrail asıllı tekstilci sevgilisi Avi Behar'la bir iki günlük ayrılıklar dışında, birbirlerinden hiç ayrılmadıklarını, hatta birbirlerinden ayrı program bile yapmadıklarını söyledi. Meltem Hakarar, ‘‘Birlikte yola çıkmanın bir ilişki için çok önemli olduğuna inanıyorum. Bizde ayrı programlar yok’’ diye konuşurken, Avi Behar ‘‘Bazı çiftleri görüyorum. ‘Haftada bir biz, kız kıza dolaşıyoruz, eşim de erkek erkeğe dolaşıyor' diyorlar. Bizde böyle bir şey asla yok. Beraber yaşayacaksak yaşayalım, yaşamayacaksak yaşamayalım. Biz her zaman dip dibe olduk. Hiç ayrı gezmiyoruz’’ açıklamasını yaptı. Çift, önümüzdeki kış aylarında dünya evine girmeyi planlıyor ve bugünden hazırlıklara başlamış durumdalar.

Evlillikten korkuyor

Meltem Hakarar, evliliğin kendisini ‘‘biraz korkuttuğunu’’ söylüyor. Avi Behar ise ‘‘İlgisi, düzenliliği, benim yanımda oluşu, fiziksel yakınlığı ile Meltem, kendimi gerçekten bir erkek olarak hissetmeme neden oluyor. Bu ilişkiye girerken bilmek istediğim nokta buydu zaten. O soruma da yanıt aldım. Ben evlenmekten hiç korkmuyorum’’ diyor.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle