GeriKelebek Her güzelin bir kusuru var
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Her güzelin bir kusuru var

Her güzelin bir kusuru var
refid:7932428 ilişkili resim dosyası

Şov dünyasının yıldızları güzellikleriyle baş döndürseler de dikkatli bakıldığında aslında hepsinin bir kusuru var. İşte o kusurlar...

Dünyanın en beğenilen kadınlarından biri olan Angelina Jolie 32 yaşında olmasına rağmen, dudak çevresindeki kalın çizgiler, seksi yıldızın güzelliğini gölgeleyen belki de tek kusuru.

"Kill Bill" serisinin güzel yıldızı Uma Thurman’ın 43 numara ayakları, kült filmlerin usta yönetmeni Quentin Tarantino’nun hayranlığı sebebiyle filmin birçok sahnesinde yakın çekim gösterilse de, bu durum pek çok kişi tarafından itici bulunuyor. Thurman da onlarla aynı fikirde olsa gerek "43 numara ayakkabı giymek sinir bozucu" diyor.

Katıldıkları davetlerde kusurlarını gizlemek için uygun kıyafetler seçen birçok yıldız, Victoria Beckham gibi estetiği tercih etse de, Mischa Barton gibi kusurlarını seven ünlüler de var. Barton neredeyse hiç yokmuş gibi duran göğüsleri için çok eleştiriliyor. Ancak o bunu umursamıyor.

"Çaresiz Ev Kadınları" dizisiyle sönmeye başlayan yıldızını yeniden parlatan Teri Hatcher’ın göz çevresindeki kırışıklıklarına eklenen göz altı morlukları, artık makyajla gizlenemeyecek boyuta ulaştı.

32 yaşındaki seksi Latin oyuncu Eva Mendes’in burun yapısı, yüzünün en göze çarpan kusuru.

Stil ikonu olarak gösterilen Victoira Beckham, Spice Girls grubunun yedi yıl aradan sonra tekrar bir araya gelmesiyle sahnelere döndü. Her an bakımlı olan seksi yıldızın göz çevresi ve göğüslerinden ameliyat olduğu iddia ediliyor. Ne var ki, stil ikonu, diz kapaklarındaki kırışıklığın objektiflere yansımasına engel olamıyor.

R&B müziğin yeni yıldızı Rihanna, dans şovlarıyla süslediği sahne performanslarında, göz kamaştırıyor. Ancak Rihanna’nın küçük olan göğüslerine silikon taktırdığı söyleniyor. Rihanna, bu iddiaları reddetse de fotoğraflar gerçeği açıkça gösteriyor.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle