GeriHayat Trendeki tacizci sapık ava giderken avlandı!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Trendeki tacizci sapık ava giderken avlandı!

Trendeki tacizci sapık ava giderken avlandı!

Cep telefonlarının gözlerden kolayca kaçabilen kameralarıyla yapılan kayıtlar tacizcilerin en çok kullandığı yöntemlerden biri olmaya başladı. Tren yolculuğu yapan genç bir kadın, kendisini görüntüleyen tacizciyi kendi silahıyla vurmayı başardı.

Avustralyalı genç bir kadın,  trende bacaklarını telefon kamerası ile görüntüleyen bir adamın videosunu çekerek Youtube’da yayınladı. Genç kadın Sydney’den kalkan bir trende uyuyordu. Uyandığı sırada, önündeki koltukta oturan adamın kamerası ile gizlice bacaklarını ve mahrem yerlerini çektiğini fark etti. Bunun üzerine tacizciyi kendi silahıyla vurmaya karar veren kadın, telefonunu çıkardı ve sapığın yaptıklarını saniye saniye görüntüledi.

The Daily Telegraph’a göre, genç bayan ilk başta adam ile konuşmaya çekindi ama yarım saat sonra, adama ne yaptığını sordu. Adam olaya sanki bir şey yokmuş gibi yaklaştı ve görüntüleri çekmemiş gibi davrandı. Tacizciyi görüntüleyen kadın gazetecilere verdiği ifadesinde; “Trene şehir merkezinde bindi ve tam olarak karşıma oturdu, şüpheli bir şekilde etrafına bakıyordu. Ona yaptığı şeyi kayıt altına aldığımı söyleyince, alınmış gibi davrandı ve ben ona durmasını söyledim, o da başını salladı.” şeklinde konuştu. Avustralya polisi olaya müdahil oldu ve söz konusu adamı görüntülerinden tespit ederek yasal işlem için inceleme başlattı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle