GeriHayat Saba Tümer kendisine gıcık olduğunu söyledi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Saba Tümer kendisine gıcık olduğunu söyledi

Saba Tümer kendisine gıcık olduğunu söyledi

Ekranların kahkahaları ile ünlü programcısı Saba Tümer, bir reklam filminin basın toplantısına katıldı ve çok güldüğü için kendine gıcık olduğunu söyledi. Detaylar haberimizde…

Kahkahalarıyla ünlü televizyon programcısı Saba Tümer, katıldığı bir reklam filminin basın toplantısında kendisine gıcık olduğunu söyledi. Tümer, "Mesela kendi programımın tekrarını seyredince çok güldüğüm yerlerde gıcık oluyorum kendime, buna gülünür mü diye. Ayağımı yere vura vura gülmeye ne gerek var yani." dedi.

Türkiye'nin en sevilen gülüşleri olarak bilinen  Nergis Kumbasar, Saba Tümer, Onur Büyüktopçu ve Salih Bademci, Nişantaşı'nda bir diş macunu markasının gülümseme sergisinin tanıtım toplantısına katıldı. Kahkahalarıyla gündem olan  Saba Tümer, bazen kendisine gıcık olduğunu söyledi. Tümer, şöyle konuştu: "Mesela kendi programımın tekrarını seyredince çok güldüğüm yerlerde gıcık oluyorum kendime, buna gülünür mü diye. Ayağımı yere vura vura gülmeye ne gerek var yani. Her şeye gülmem. İçinde zeka olan şeylere gülüyorum. Elma dersen gülüyor, armut dersen kahkaha atıyor gibi görünüyorum. Mesela herkesin çok güldüğü bir filme hiç gülmüyorum. En son nefret ettiğim filmi hatırlamıyorum."

Saba Tümer kendisine gıcık olduğunu söyledi

Espri anlayışı olan insanlara çok güldüğünü ifade eden  Nergis Kumbasar, "Bazı insanlar hareketlere, birisi düşünce falan güler ama ben öyle değilim. Gülüş çok önemli. Kahkaha çok önemli. Kahkaha atmak güzel ve bulaşıcı bir şey. Oraya bir anda pozitif bir enerji yayılıyor. O yüzden gülen insana gülerim." dedi.

Her şeye güldüğünü belirten Salih Bademci, zorlama yapılmış bir şeye de sinirinden güldüğünü söyledi. Onur Büyüktopçu da dizi setinde yaptığı gülümseme şeklini yaparak güldürdü.

Saba Tümer kimdir?

Saba Tümer, 5 Aralık 1970 yılında İzmir Alsancak’da dünyaya geldi. Her zaman gülmek için bahane arayan sunucu, Televizyonculuk camiasında özellikle kahkahasıyla meşhurdur. Show TV, NTV, SKYTURK gibi farklı T.V. kanallarında sunuculuk yapmış olan gazeteci ve program sunucusu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle