GeriHayat Rıza Esendemir kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rıza Esendemir kimdir?

Rıza Esendemir kimdir?

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı eşi İrem Derici ile boşanarak gündeme oturan şimdilerde Alem Fm ile yollarını ayırmasıyla yine gündeme gelen Rıza Esendemir kimdir? Rıza Esendemir nerede ve ne zaman dünyaya geldi, radyoculuk kariyerine nasıl adım attı? Detaylar haberimizde…

Rıza Esendemir, 19 Mayıs 1979 yılında Denizli’de dünyaya geldi. Radyoculuk hayatına henüz 11 yaşındayken Denizli'de başlamıştır.1997 yılında Best FM'de A-Rıza Show adlı programı sunmaya başlamıştır. Program, gündemdeki konuları eğlenceli bir şekilde aktarmayı, çeşitli tiplemeler ve telefon şakalarıyla da güldürmeyi amaçlamaktadır.

Gelinim Olur musun? adlı evlilik yarışması ile Türkiye'de "Semra Kaynana" adıyla fenomen olan Semra Yücel'in yarışmada sarf ettiği sözleri müzik alt yapısıyla birleştirerek "Semra Yücel Megamix" (Daldan Dala) adıyla şarkı haline getirmiştir ve büyük ilgi toplamıştır. Ağustos 2014'te Alem Fm'le anlaşmıştır.

İlk eşi Yeşim Vatan dan 2011 Eylül ayında boşanmıştır. 13 Eylül 2014 tarihinde ikinci defa İrem Derici ile dünya evine girmiştir. Ancak İrem Derici ile de aradığı mutluluğu bulamamış ve tek celsede boşanmıştır. Alem FM ile yolarını ayırdı.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle