GeriHayat Resident Evil finali ertelendi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Resident Evil finali ertelendi

Resident Evil finali ertelendi
refid:27031503 ilişkili resim dosyası

Türkçe'ye 'Ölümcül Deney' adıyla çevrilen rekortmen filmin final bölümünün çekimleri, başrol oyuncusu Milla Jovovich hamile olduğu için ertelendi.

Filmin yönetmeni Paul WS Anderson ile evli olan Milla Jovovich, Facebook sayfasından yazdığı açıklamada hamile olduğu dedikodularını doğruladı. İkinci çocuklarını bekleyen çift, aldıkları ortak kararla Resident Evil serisinin son filmini bir süre daha ertelediklerini duyurdu.

Resident Evil finali ertelendi

Bugüne kadar beş bölüm çekilen Resident Evil filmlerinin hepsini Paul WS Anderson yazdı ve üçünü de bizzat yönetti. Jovovich ise bütün serilerde başroldü.

BEBEK DOĞANA KADAR BEKLEYECEĞİZ

Resident Evil finali ertelendi

Çift 2009 yılında evlendi. Kızları Ever Gabo 4 yaşında.

Milla Jovovich, Facebook açıklamasında şunları yazdı: "Uzun uzun tartıştıktan sonra şuna karar verdik: Resident Evil setine dönmek için bebeğin doğmasını beklemek en iyisi olacak. Hamileliğim süresince zor şartlarda çekim yapmak iyi fikir değil. Hamilelik ve 'zombi öldürmece' iyi bir ikili olmaz! Ben ve Paul elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz. Hayranlarımızın bir sonraki bölüm için sabırlı olmalarını bekliyoruz."


Yorumları Göster
Yorumları Gizle