GeriHayat Quentin Tarantino'nun yeni filmi The Hateful Eight'ten ilk fragman
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Quentin Tarantino'nun yeni filmi The Hateful Eight'ten ilk fragman

Quentin Tarantino'nun yeni filmi The Hateful Eight'ten ilk fragman
refid:29801220 ilişkili resim dosyası

Usta yönetmen Quentin Tarantino'nun son projesi olan 'The Hateful Eight' filminin fragmanı yayınlandı.

Rezervuar Köpekleri, Ucuz Roman ve Soysuzlar Çetesi gibi kült filmleri sinema dünyasına kazandıran ve Hollywood'un en saygın yönetmenleri arasında yer alan Quentin Tarantino, yeni filmi "The Hateful Eight" ile sinemaseverleri bir kez daha büyüleyecek.


Bir grup kelle avcısı, şiddetli bir kar fırtınasında bir yere sığınırlar; böylece kendilerini ihanet ve hile dolu bir hikayenin ortasında bulurlar...

Film, bir kar fırtınası sırasında sığınak arayan 8 yolcunun kendilerini bir anda ihanet ve aldatmaca dolu bir durumun içerisinde bulmalarını anlatıyor. Sinemaseverler, İç Savaş sonrası Amerika’nın batısında geçen film boyunca her biri farklı bir geçmişe ve hikayeye sahip olan bu 8 haydutun gerçek yüzlerinin ortaya çıkmasına şahit olacak.

Quentin Tarantinonun yeni filmi The Hateful Eightten ilk fragman
Filmleriyle Amerikan klişelerine yeni bir soluk getiren yönetmen Quentin Tarantino, 'The Hateful Eight' filminden sonra emekli olacağını söylemişti.

Film, oyuncu kadrosunda Tarantino filmlerinde görmeye alışık olduğumuz birçok ismi barındırıyor: Kurt Russell, Samuel L. Jackson, Bruce Dern, Jennifer Jason Leigh, Tim Roth, Demian Bichir, Michael Madsen ve Walton Goggins.

Quentin Tarantinonun yeni filmi The Hateful Eightten ilk fragman

Film ABD'de 25 Aralık'ta, Türkiye'de ise 8 Ocak 2016'da vizyona girecek.

70 mm filmle çekilen "The Hateful Eight", sinema dünyası için özel bir yere sahip. Filmin sürprizi ise, müziklerini ünlü besteci Ennio Morricone’nin yapması. 86 yaşındaki Italyan bestecinin 40 yıl aradan sonra müziklerini yaptığı ilk western bu film oldu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle