GeriHayat Onur Büyüktopçu kimdir ve kaç yaşında? Hangi dizilerde oynamıştı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Onur Büyüktopçu kimdir ve kaç yaşında? Hangi dizilerde oynamıştı?

Onur Büyüktopçu kimdir ve kaç yaşında? Hangi dizilerde oynamıştı?

Onur Büyüktopçu, geçtiğimiz ay 37 yaşında bastı. Ünlü oyuncu ve sunucuya doğum gününde ünlü isimler eşlik etti. Kariyeri boyunca birçok dizide boy gösteren Onur Büyüktopçu, son olarak TV8 ekranlarında günlük yayınlanan Yemekteyiz programında sunuculuk görevini üstlenmektedir. Peki, Onur Büyüktopçu kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

Onur Büyüktopçu, son günlerde birçok vatandaşın araştırdığı isimler arasında yer almaya başladı. 

2003 yılından bu yana dizi ve filmlerde rol alan Onur Büyüktopçu, şimdiler ise 'Yemekteyiz' adlı yarışmanın sunucusu olarak dikkatleri çekiyor. İşte, Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu hakkında merak edilenler...

Onur Büyüktopçu, 24 Nisan 1982 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İzmir'de tamamlayan Onur Büyüktopçu, dil ve tiyatro eğitimi için İngiltere'ye gitti.

Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy'de eğitim alan Büyüktopçu, televizyon dünyasına ilk adımını 2003 yılında "Lise Defteri" dizisi ile attı.

“Yabancı Damat”, “Doktorlar” ve “Kavak Yelleri” gibi popüler dizilerde konuk oyuncu olarak rol alan Onur Büyüktopçu, 2006'da “Fırtınalı Aşk”, 2007'de “Tatlı Bela Fadime”, 2010 yılında “Güz Gülleri”, 2015-17 yılları arasında ise “Kiralık Aşk” dizilerinde rol aldı.

“Memleket Hikayeleri” ve “Hürmüz Gelin” adlı filmlerde de rol alan Onur Büyüktopçu, son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan "Yemekteyiz" adlı yarışma programının sunuculuğunu yapıyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle