GeriHayat Kanye West'in ilginç telefon itirafı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kanye West'in ilginç telefon itirafı

Kanye West'in ilginç telefon itirafı

Kim Kardashian'ın kardeşi Khloe'nin sunduğu bir programa katılan ünlü şarkıcı Kanye West, program sırasında çok ilginç itiraflarda bulundu.

Kim Kardashian'ın kardeşi Khloe'nin sunduğu bir programa katılan ünlü şarkıcı Kanye West program sırasında çok ilginç itiraflarda bulundu.

"KIM'i ARAMAK ZORUNDAYDIM"

Cep telefonu kullanımına karşı olan ve asla satın almayan Kanye West ilk telefonunu 5 sene önce edinmek zorunda kalmış. 

Khloe Kardashian'ın 'FYI show Kocktails with Khloe' programına konuk olarak katılan 38 yaşındaki ünlü rapçi, ilk telefonunu neden aldığını itiraf etti.

 

Kanye Westin ilginç telefon itirafı

 

"İNTERNETTE İKİSİNİN RESİMLERİNİ GÖRÜNCE..."

Ünlü rapçi telefon almasına neden olacak kadar kendisinde ihtiyaç hissettiren bu durumun nedenini, Kim Kardashian'ın NBA yıldızı ünlü basketçi Kris Humphries ile evlilik kararı almasına bağladı. 

 

Kanye Westin ilginç telefon itirafı

 

"Gerçekten onları ayırmak gibi bir amacım yoktu ama internette fotoğraflarını görünce şok oldum... Kim'in yanında devasal boyutlarda bir adam vardı... Boy farklarının tuhaflığı beni rahatsız etti ve Kim'i evlenmemesi için uyarmak istedim"

 

Kanye Westin ilginç telefon itirafı

 

KISA SÜREN EVLİLİK KANYE'YE YARADI

Kim Kardashian'ın Kris Humphries ile olan evliliği, 2011 yılının Ağustos ayında başlayıp aynı yılın Ekim ayında çiftin arasında oluşan şiddetli geçimsizlik nedeniyle sona ermişti.

Kanye ve Kim'in ilişkileri 2012 Nisan ayında büyük bir hızla başlamış ve kısa bir süre sonra da ikili nişanlandıklarını duyurmuştu.

 

Kanye Westin ilginç telefon itirafı

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle