GeriHayat İpek Açar kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İpek Açar kimdir?

İpek Açar kimdir?

Geçen yıl acımasız hastalığa karşı verdiği mücadeleyi kaybederek hayata gözlerini yuman usta sanatçı Kayahan’ın eşi İpek Açar kimdir? İpek Açar nerede ve ne zaman dünyaya geldi? İpek Açar’ın hayatı haberimizde…

Geçen yıl hayatını kaybeden müzik dünyasının önemli isimlerinden Kayahan’ ın eşi olan İpek Açar, 1975 yılında İstanbul’ da dünyaya geldi. Açar, Kadıköy Anadolu Lisesi mezunudur.

17 yaşındayken şarkı söylemek istiyor ve Kayahan ile tanışıyor. Bir yıl boyunca Kayahan’a vokalistlik yapıyor. Ancak, Kayahan ile aralarında güçlü bir aşk bağı kuruluyor. Bir süre birlikte yaşıyorlar ve evlenmeye karar veriyorlar.

Kendisinden yaşça oldukça büyük olan Kayahan ile dünya evine giriyor. Çiftin evlilikleri o dönemde çok konuşuluyor. Herkes, İpek Açar’ın Kayahan ile evliliğini sürdüremeyeceği yorumlarında bulunuyor.

Kayahan ile mutlu süren evliliğini bir evlat sahibi olarak taçlandırmak isteyen İpek Açar, Aslı Gönül isimli bir kız çocuk dünyaya getiriyor.

İpek Açar ve Kayahan’ın, kısa sürede biter gözü ile bakılan evlilikleri tam 22 yıl sürüyor. Sade ve dengeli evlilikleri ile örnek olan çift, evlendikleri dönemde kısa sürede ayrılık beklentisi olanların iddialarını yalan çıkartıyor.

Yaşı ilerleyen Kayahan’ın hastalanması sonucunda İpek Açar, Kayahan ile evlenirken nikah masasında verdiği “Hastalıkta, sağlıkta birlikte olma” sözünü tutuyor.

Eşi Kayahan’ı hastalığının tedavi sürecinde bir an olsun yalnız bırakmayan ve eşine bir bebek gibi bakan İpek Açar, 3 Nisan 2015’de Kayahan’ın hayatını kaybetmesi ile yıkılıyor.

Uzun süre kendine gelemeyen İpek Açar, aradan 22 yıl geçmesine rağmen büyük bir aşk ile bağlı olduğu Kayahan’ın yokluğuna alışmakta zorluk çekiyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle