GeriHayat Güçlü ilişkilerde söylenen 6 abartılı yalan
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güçlü ilişkilerde söylenen 6 abartılı yalan

Güçlü ilişkilerde söylenen 6 abartılı yalan

Güçlü bir ilişki kurmak hepimiz için çok önemlidir. Böyle bir ilişkiye sahip insanlara da gıpta ile bakar ve bu insanların birbirlerine nasıl bu kadar uygun olabildiklerine de aşırı derecede şaşırırız. Ancak biliyor musunuz, bu ilişkileri yaşayan çoğu çiftin birbirine söylediği pek çok pembe yalan bulunuyor ve birliktelikleri de ancak böyle devam ediyor. Mutlaka karşılaştığınız bu abartılı pembe yalanlardan bazılarına bir bakalım.

Harika görünüyorsun

İyi bir ilişkinin anahtarı daima karşılıklı kurdan geçer. Çiftler bunu çoktan fark etmiştir ve bu nedenle karşılıklı olarak ne kadar harika göründüklerini birbirlerine sık sık söylerler. Bu bir tür noktalama işareti gibi olmuştur onlar için.

Güçlü ilişkilerde söylenen 6 abartılı yalan

Kesinlikle haklısın hayatım

İki farklı insanın bu derece sıkı bir bağla bir arada olabilmesinin nedeni anlayıştır. Hatta anlayış işi bazen abartılır ve bir şova dönüşür. Böyle zamanlarda bu güçlü ilişkiler daha da güçlensin diye taraflardan biri karşısındakine bu iyilik meleği cümleyi kurar: Tamamen haklısın hayatım!

Güçlü ilişkilerde söylenen 6 abartılı yalan

Hayır, onun seksi olduğunu düşünmüyorum

Hepimiz insanız ve eşimizi ne kadar çok seviyorsa sevelim, güzele güzel yakışıklıya yakışıklı demekten ya da böyle düşünmekten kendimizi alamayız. Ancak güçlü bir ilişkiye sahip bir çift bunu asla ama asla karşı tarafa itiraf etmez. O kızın ya da erkeğin ne kadar seksi olduğunu söylemenin hayatının hatası olabileceğinin farkına varmışlardır.

Güçlü ilişkilerde söylenen 6 abartılı yalan

Oraya gitmekten ben de çok zevk almıştım

Birlikte yaptığımız her şeyden çok da zevk almıyoruz. Balık tutmak ya da alış veriş yapmak ortak bir zevk değildir çoğu zaman. Ama bazı çiftler için bunu itiraf etmek yerine küçük pembe bir yalanla ilişkiye can vermek çok daha önemlidir. Bu nedenle yapılan tüm aktivitelerden ortaklaşa zevk alınıyormuş gibi davranılır.

Bana iki benden küçük tişört için teşekkürler

Hediye almak çok zor iştir ve bu derece güçlü bir ilişkide aslında taraflar birbirine ne alacaklarını iyi bilirler. Ancak taraflardan biri diğerine hiç ama hiç olmayacak bir tişört bile almış olsa kimse bozuntuya vermez ve kibarca hediye kabul edilir.

Güçlü ilişkilerde söylenen 6 abartılı yalan

Senin için her şeyi yaparım

İşte güçlü ilişkilerin en abartılı yalanlarından biri de budur: Senin için her şeyi yaparım. Durum öyle değildir. Kimse kendi istemediği şeyi yapmaz sadece kılıfına uydurur. Ancak güçlü ilişkinin de gücü buradan gelir, kılıfına uydurabilmek!


Yorumları Göster
Yorumları Gizle