GeriHayat Giderek büyüyor, durduramıyoruz!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Giderek büyüyor, durduramıyoruz!

Giderek büyüyor, durduramıyoruz!
refid:27912357 ilişkili resim dosyası

Geçtiğimiz yaz yayınladığı 'Ultraviolence' albümünün üstüne bir devam albümü yayınlamayı planlayan Lana Del Rey, kariyerinin en verimli günlerini yaşıyor.

Lana Del Rey, haziran ayında yayınladığı ‘Ultraviolence’ı eskitmeden yeni albümü için kolları sıvadığını duyurdu. Del Rey’e göre bir devam albümü niyeliğinde olan yeni albüm 2012 yılında büyük çıkışına tanık olduğumuz ‘Born to Die’a yakın bir sound’da olacak.

Giderek büyüyor, durduramıyoruz

Lana Del Rey'in GQ için verdiği bu pozlar çok konuşulmuştu.

NINA SIMONE'A SAYGI DURUŞU

Albümün adı ise ‘Honeymoon’ (Balayı)… Del Rey, şimdiden ‘Honeymoon’ için dokuz şarkı yazmış. Ayrıca, bir Nina Simone klasiği olan ‘Don’t Let Me Be Misunderstood’u da cover’lamış. (Ultraviolence albümünde de bir diğer Simone şarkısı ‘The Other Woman’ı cover’lamıştı.)

Giderek büyüyor, durduramıyoruz


Dünyaca ünlü müzik dergisi Billboard’a ‘Tüm şarkıları birbirine bağlayacak birkaç şarkı arayışındayım’ diyen ve yeni albümü bahar aylarında yayınlamayı planlayan Del Rey, bu aralar tam bir üretim makinesine dönüşmüş durumda.

TIM BURTON'IN FİLMİ İÇİN DE ŞARKI YAZDI

Giderek büyüyor, durduramıyoruz


Lana Del Rey, geçtiğimiz günlerde Tim Burton’un merakla beklenen yeni filmi ‘Big Eyes’ için de ‘I Can Fly’ ve ‘Big Eyes’ adında iki yeni şarkı yayınlamıştı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle