GeriHayat Drew Barrymore boşanıyor!.
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Drew Barrymore boşanıyor!.

Drew Barrymore boşanıyor!.

41 yaşındaki ABD'li oyuncu Drew Barrymore, üçüncü eşi Will Kopelman'la yollarını ayıracağını doğruladı.

ABD'li oyuncu Drew Barrymore ile üçüncü eşi aktör Will Kopelman dört yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıklarını açıkladı. 2012'nin haziran ayında dünyaevine giren çift, People dergisine boşandıkları haberini doğruladı.

 

Drew Barrymore boşanıyor.

 

Ayrılığa ilişkin bir basın açıklaması yapan ünlü çift, açıklama olarak 'Ailemiz resmi olarak yollarını ayırma kararı verdi. Boşanma bir başarısızlık olarak görülebilir ancak hayat devam ediyor. Daha iyi günlerin bizi beklediğine eminiz. Çocuklarımız bizim birinci önceliğimiz ve bundan sonraki süreci onların iyi olmaları için yöneteceğiz. Çocuklarımız bizim dünyamız' yazdı. 

 

Drew Barrymore boşanıyor.

Çiftin 3 yaşında Olive ve 2 yaşında Frankie adını verdikleri iki kızları bulunuyor.

 

Drew Barrymore boşanıyor.

Geçtiğimiz ekim ayında ayrılık iddialarını reddeden Barrymore, 'Will'e ilk görüşte aşık olmadım. Ama o gerçek bir mantık adamı. Onu baba olarak izlemeyi çok seviyorum' açıklamasını yapmıştı.

 

BARRYMORE'UN YENİ DİZİSİ: SANTA CLARITA DIET

Drew Barrymore boşanıyor.

 

Hayatını yeniden yoluna koymaya çalışan Barrymore, Netflix'te yayınlanacak olan bir dizi için de anlaşma yaptı. 'Justified' dizisinden tanıdığımız aktör Timothy Olyphant ile kamera karşısına geçecek olan Barrymore'un yeni dizisinin adı 'Santa Clarita Diet.'

İkili, Los Angeles'ta yaşayan iki başarılı emlakçıyı canlandıracak. 

2017’de yayınlanması planlanan Santa Clarita Diet, Barrymore’un 1992’den beri ilk televizyon için hazırladığı ilk proje olma özelliği taşıyor. 

 

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle