GeriHayat Dizilerin en'lerini seçiyoruz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  34
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dizilerin en'lerini seçiyoruz

Dizilerin en'lerini seçiyoruz

Geçtiğimiz hafta "televizyon tarihine damga vuran diziler"i sizlerin oyları ile belirlemiştik. Şimdi seçim dizi karakterleri arasında. Gelmiş geçmiş, çok izlenmiş, çok beğenilmiş diziler ile hayatımıza pek çok karakter girdi. Bakalım en iz bırakanları hangileri oldu.

Entrika denilince akla gelen diziyi sormuştuk ve gördük ki Ziyagil Köşkü'nde dönen binbir türlü entrikaları çok özlemişiz. Yüzde 45'in seçimiyle dizi tarihinin en entrikalı dizisi açık ara Aşk-ı Memnu oldu. Sıra dizi tarihinin en entrikacı karakterini seçmekte... 

Ekran başında çok ağladık, çok gözyaşı döktük. Bazı dizilere mendil dayandıramadık. Yaptığımız oylamada yüzde 27 ile en çok ağlatan dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki seçildi. Biz ekran başında ağlarken senaryo gereği en çok ağlayan kim oldu?

 Hayatımıza renk katan, akşamlarımızı canlandıran diziler ile çok da gülüyoruz. Bizi en çok kim güldürüyor?

Bazı karakterler ise bizi deli edebiliyor. Kızıyoruz, gülüyoruz, deliriyoruz ama yine de onları çok seviyoruz. 

Kurnazlıkta sınır tanımayan dizi karakterleri ise genelde patronlar oluyor. Bazıları komik hallere düşüyor, bazıları ise haksızlık ederek öfkemizi kabartıyor. 

Öfkemiz ancak adalet yerini bulunca huzura dönüyor. Bunun için de biçilmiş kaftan polis karakterleri. Seçim zor. En iyisi hangisi olabilir ki...

 

Dizilerin enlerini seçiyoruz tarafından hazırlanmıştır.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle