GeriHayat Bu dünya için yaratılmamış
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu dünya için yaratılmamış

Bu dünya için yaratılmamış
refid:28018055 ilişkili resim dosyası

Yönetmen ve oyuncu James Franco, Lana Del Rey’in peşini bir türlü bırakmıyor. Ünlü şarkıcıya olan takıntısını saklamayan Franco, şimdi de Del Rey'in çekmek istediği film projesine dahil olmaya çalışıyor.

Ünlü aktör daha önce kitabı için Lana Del Rey’le bir röportaj yapmak istemiş ancak reddedilmişti. Ancak Franco, Del Rey saplantısından vazgeçmedi. Ünlü şarkıcının bir senaryo projesi olduğunu ve bu projenin yönetmen koltuğunda turmak istediğini söyleyen Franco, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından Del Rey’le birlikte de bir fotoğraf paylaşınca da kafaları karıştırdı.

EN SONUNDA DELİRECEK

Bu dünya için yaratılmamış

Lana Del Rey’in projesi, Los Angeles’ta bir malikanede yaşayan, dışarı çıkmak istemeyen ve sürekli izlendiğini düşünen ve en sonunda deliren bir kadının hikayesini anlatıyor. Lana ‘Sunset Bulvarı’nda benzeyen bir film. Lana’nın kafasındaki bu fikir B tipi filmlere benziyor ama bu film hem o, hem de değil… Tıpkı müziği gibi..’ diyor, Franco.

BÜYÜLENİYORUM

Bu dünya için yaratılmamış

James Franco, aşkını ‘o bu dünya için yaratılmamış’ diyerek itiraf ettiği Lana Del Rey için daha önce de ‘Bir şeyler üreten insanlarda her zaman bir gariplik vardır. Ben de bazen bu işler karşısında büyüleniyorum’ demişti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle