GeriHayat Oyuncu Bekir Aksoy kimdir? Bekir Aksoy hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Oyuncu Bekir Aksoy kimdir? Bekir Aksoy hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

Oyuncu Bekir Aksoy kimdir? Bekir Aksoy hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

Bekir Aksoy, yer aldığı dizi ve filmler ile gündemde yer alıyor. Magazin gündeminde yer alması dolayısıyla hakkındaki detaylar merak edilen Bekir Aksoy, Çiçek Taksi, Doktorlar ve Türk Malı gibi dizilerde boy göstermişti. Peki, Bekir Aksoy kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı detaylar

Bekir Aksoy, sinema ve dizi tarihini yakından takip eden birçok kişinin araştırdığı isim olmaya devam ediyor. Çiçek Taksi isimli dizi ile yakından tanınan Bekir Aksoy, tiyatro sahnelerinin de tozunu yutmuştur. Peki, Bekir Aksoy kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, deneyimli oyuncu hakkında bazı bilgiler

BEKİR AKSOY KİMDİR?

Bekir Aksoy, evlilik gelişmelerinin ardından araştırılan isim olmaya başladı. Derya Çavuşoğlu'ndan ayrıldıktan sonra Nazife Oğlakçıoğlu ile evlenen Bekir Aksoy, son günlerin popüler isimleri arasında yer alıyor.

Çiçek Taksi, Doktorlar, Türk Malı, Omuz Omuza dizileriyle tanınan Bekir Aksoy, 18 Mart 1969 yılında Ankara'da dünyaya geldi. 1992 Yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezun oldu. 19-20 yaşında iken konservatuvarın ilk yılında Devlet Tiyatrosu'nda Cüneyt Gökçer ile beraber "Damdaki Kemancı" oyununda küçük bir rol oynadı. Sonra Haluk Kurtoğlu ile "Tohum ve Toprak"ta yine küçük bir rolü oldu. Kenan Işık'ın yönetiminde yine ufak bir rolde oynadıktan sonra Devlet Tiyatrosu'nda sahne tozunu yutmuş oldu.

İki sene Dormen Tiyatrosu, iki sezon Gülriz Sururi ve arkasından altı sene Kent Oyuncuları'nda oynadı. Kenterler'de Müşfik Kenter'le beraber oynadığı "Helen Helen" adlı iki kişilik oyun, "Yolun Yarısı", "Uşak Ne Gördü?", "Sokak Kızı İrma", "Ver Elini Broadway" ve "Çok Uzak Fazla Yakın" gibi oyunlar bazılarıdır. Derya Çavuşoğlu ile 2013 nikah masasına oturan Bekir Aksoy’un evliliği dört yıl sürdü.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle