GeriKelebek Hayat Sevince Güzel 12. bölüm ekranlara geldi ve Savaş..
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hayat Sevince Güzel 12. bölüm ekranlara geldi ve Savaş..

Hayat Sevince Güzel 12. bölüm ekranlara geldi ve Savaş..

Hayat Sevince Güzel dün akşam 12. bölümü ile ekranlara geldi. Savaş ve Zarife aşkı yeni bölümde artarak devam etti. Hayat Sevince Güzel 12. bölümde Zarife cephesinde ise akıl karışıklığı vardır. Savaş, onu sürpriz için çağırmış ancak soğuk davranmıştır. Bunun nedenini sorgular ve durumu kardeşi, Emine ile paylaşır. Peki Hayat Sevince Güzel 12. bölümde başka neler yaşandı? İşte dizinin yeni bölümünde meydana gelen olaylar

Hayat Sevince Güzel 12. bölüm yayınlandı. Dizinin yeni bölümü hem eğlenceli sahnelerle hem de romantik anlarla doluydu. Peki Hayat Sevince Güzel 12 .bölümde neler yaşandı? İşte dizinin yeni bölümünde meydana gelen olaylar

Hayat Sevince Güzel yeni bölüm fragmanında; Barış’ın ağaca kazıdığı kalbi gören Savaş, kardeşinin Zarife’den uzaklaşmak için gittiğini düşünür. Aşkı ve kardeşi arasında kalan Savaş, Barış’ın gitmesine göz yumamaz. Zarife’ye yaptığı sürprizi gösteremeden Barış’ı kalmaya ikna etmek için peşinden gider. Savaş, Barış’ı tam köy çıkışında yakalar ve gitmemesi için her şartı kabul edeceğini söyler. Barış köyde kalmak için tek şart sunar: Kendileriyle ilgili tüm gerçeği Zarife’ye anlatmak. Savaş’ı zor bir karar beklemektedir. Zarife cephesinde ise akıl karışıklığı vardır. Savaş, onu sürpriz için çağırmış ancak soğuk davranmıştır. Bunun nedenini sorgular ve durumu kardeşi, Emine ile paylaşır. Emine, sevginin ifade edilmesi gerekliliğinden bahseder ve bir soru sorar: Sen Savaş’a onu sevdiğini hiç söyledin mi? Zarife, Savaş’a haksızlık yaptığını düşünerek ona olan sevgisini ifade etmeye karar verir. Bakalım Zarife, Savaş’a onu çok sevdiğini söyleyebilecek mi? Bu arada tekne turizmine soyunan Şinasi’nin çevre kirliliğine duyarsız tutumu, Salih ile aralarının açılmasına neden olur. Rüstem ve Muhtar ise bu durumu kullanarak iki aile arasındaki gerilimi arttırmaya çalışırlar.

Hayat Sevince Güzel yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00'de FOX'ta!

Hayat Sevince Güzel 11. bölümde; Zarife’ye karşı lades oyununu kazanan Savaş, Zarife’nin yanağına küçük bir öpücük kondurur. Bu yakınlaşmaya şahit olan Salih oldukça öfkelenir. Savaş ve Zarife’yle sert bir konuşma yapar. İki aşık için işler artık daha da zorlaşır. Salih’in bu ilişki için artık tek bir şartı vardır, o da evlilik… Bu arada Osman ve İlknur da nikah masasına otururlar. Sevdiği adamın evlendiğini gören Emine, hayatının en büyük acısını yaşar. Bakalım Osman bu evlilikten kaçmanın bir yolunu bulabilecek mi? Yoksa İlknur’la bir yastıkta kocayacak mı? Salih’in Savaş ve Zarife’nin evlenmesini istemesi, Zarife’yi huzursuz eder. Bu durum Savaş ve Zarife arasında tartışmalara yol açar. Çünkü ikili henüz evliliğe hazır değildir. Diğer yandan Barış hala Zarife’yi aklından çıkaramamaktadır. Bu acıyla baş edemeyeceğini anlar ve finalde beklenmedik bir karar verir.

HAYAT SEVİNCE GÜZEL 12. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Zarife, Savaş’a olan duygularını babasının öğrenmesini henüz istememektedir. Savaş’ın akşam yemeği daveti ısrarına direnemeyen Zarife, Emine’nin de yardımıyla o yemeğe gider. Tesadüfen kızların yalanını yakalayan Salih ne yapacaktır? Zarife ve Savaş’ın tutuştukları lades, ikili arasındaki tatlı çekişmeyi daha da şiddetlendirecektir. Savaş kazanırsa Zarife’yi öpmek istemektedir. Zarife ladesi kaybetmemek için elinden geleni yapar. Barış, Zeynep’le ilişkisini içindeki gel-gitlere direnerek sürdürmeye çalışır. Evlenmemek için her türlü yolu deneyen İlknur ve Osman, yaptıkları planlar işe yaramayınca zorunlu evlilik hazırlıklarını sürdürür. Osman, Emine’nin gönlünü almaya çalışsa da başaramaz. Emine, Samet’in kendisine duyduğu büyük aşkı itiraf etmesi karşısında ne yapacaktır? Teknesiyle tur düzenleyip mangizleri toplamayı planlayan Şinasi, Rüstem ve Muhtar engeliyle karşılaşır. Rüstem’in evden kovduğu Ömer, Meryem’in yanında çalışmaya başlar. Hüseyin ve Yaşar, kız kardeşlerle Şıpıldak Şenliği’nde söyledikleri Türkü Rap internette tıklanma rekoru kırınca, işi gücü bırakıp ünlü olma hayallerine dalar..

Yorumları Göster
Yorumları Gizle