GeriKelebek Havadayken yolcu uçağının penceresi elinde kaldı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Havadayken yolcu uçağının penceresi elinde kaldı

Havadayken yolcu uçağının penceresi elinde kaldı
refid:29675986-spot ilişkili resim dosyası

Polonya'dan İngiltere'ye uçan Ryanair'e ait bir uçakta iniş sırasında bir uçağın penceresi kırıldı. Bir anda pencereyi elinde bulan yolcu 'Uçağın penceresi kucağıma düştü' dedi.

Polonya'nın Gdansk şehrinden İngiltere'nin başkenti Londra'ya uçan Ryanair şirketine ait uçağın penceresi uçuş esnasında yerinden çıktı. Yanında bulunan pencerenin yerinden çıkmasıyla şoke olduğunu söyleyen yolcu Laurence Gibson "Hayatımın en kötü uçuşuydu" dedi.

"HAYATIMIN EN KÖTÜ UÇUŞUYDU"

The Sun'ın haberine göre Gibson "Zaten uçak yolculuklarında hep gergin oluyorum. Bu hayatımın en kötü uçuşuydu. Uçağın tekerlekleri yere değer değmez pencere kucağıma düştü" diye konuştu. Uçaktaki kabin memurları özür dileyerek 'bunun beklenmedik' bir şey olduğunu söylediler. Uçuş sonunda Laurence Gibson kırık pencereyi kabin memurlarına teslim etti. Havayolu şirketi Ryanair olayı doğruladı.

Havadayken yolcu uçağının penceresi elinde kaldı

Uçak kazasından kurtulanlar

İlgili videolar:

UÇAK CAMINDAN KAFASINI ÇIKARTAN ÇOCUK!

Araba misali açtığı camdan kafasını çıkarıp suratını ilginç şekillere sokan çocuğu izliyoruz.

DEV UÇAK YANGINI SÖNDÜRDÜ AMA EVİ DE YERLE BİR ETTİ

Rusya'da bir çiftlik evinde çıkan yangına dev yangın söndürme uçağı müdahale edince işler bir anda çığırından çıkıverdi. Daily Mail'in haberine göre, ormanlık arazide bulunan çiftlik evindeki yangının çevreye yayılmasını engellemek için yangına Beriev Be-200 Altair tipi dev bir yangın söndürme uçağı müdahale etti. Dev uçak yanan çiftlik binasının üstüne bir anda tam 12 ton su boşalttı. Uçağın müdahalesi sonucu yangın anında söndü, ama çiftlik evi de tonlarca suyun ağırlığıyla yerle bir oldu.

UÇAK PİSTİ GEÇİP DENİZE DÜŞTÜ

Amatör kamerayla kaydedilen görüntülerde, bir uçak havaalanına yaklaşıyor. İnişe geçen pilot, pistin başında değil, ortasında ancak uçağın tekerleklerini yere değdirebildi. Uçağın hızını ayarlayamayınca yolcularıyla birlikte denizi boyladı. Uçağın havada süzülüşünü kayıt altına alan vatandaş, gördüğü manzara karşısında dondu kaldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle