GeriKelebek Haluk Levent’ten örnek davranış
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Haluk Levent’ten örnek davranış

Haluk Levent’ten örnek davranış
refid:8916547 ilişkili resim dosyası

Borçları başına iş açan Haluk Levent, tefeci kurbanı olduğunu belirtti. Hayranlarından özür dileyen Levent’in yıllardır maddi yardımda bulunduğu 45 aileden bazıları ise ünlü şarkıcıya destek verdi.

Dolandırıcılık suçlamasıyla çıkarıldığı mahkemede serbest bırakılan Haluk Levent, ididaları yanıtladı. Borcuna sadık olduğunu, ancak borçluların insaflı davranmadığının altını çizen ünlü rock’çı, "Borç batağına şarkıcı olmadan önce battım. Tefecilerden para alıp borç kapattım. Faiz girdabına kapıldım. Çalışıp borçlarımı son kuruşuna kadar ödeyeceğim" dedi.

Hiçbir zaman yurtdışına kaçmayı düşünmediğini söyleyen Haluk Levent, "İstediğim tek şey alacaklıların gerçek borç tutarını çıkarması. Senet karşılığı aldığım o evleri iade edip konserler vererek borçlarımı ödeyeceğim. Bu olaylar yüzünden beste yapamaz, şarkı söyleyemez hale geldim. Dinleyicilerimden de çok özür diliyorum" diye konuştu. Bu arada Levent’in yıllardır maddi yardımda bulunduğu 45 aileden bazıları, ünlü şarkıcının Fox’ta ekrana "Objektif" programına katılacağı haber almasıyla kanalın önüne geldi. Saatlerce Levent’in dürüst ve yardımsever kişiliği için konuşmak üzere kanalda bekleyen aileler, Levent’in yardımlarının duyulmasını istemediğini söylediler.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle