GeriKelebek Haluk da vize mağduru
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Haluk da vize mağduru

Haluk da vize mağduru
refid:15137590 ilişkili resim dosyası

TÜRKİYE’deki ünlü isimlerin Almanya’ya girerken karşılaştığı vize engeline ünlü rock şarkısı Haluk Levent’in grup üyeleri de takıldı.

 

 Daha önce sık sık grubuyla birlikte konser vermek amacıyla Almanya’ya giriş yapan Haluk Levent, Berlin konseri öncesinde grup üyelerine vize verilmemesi üzerine zor anlar yaşadı. Haluk Levent’in, Burak Kulaksızoğlu, Göktuğ Şenkal, Gökçe Dayanç ve Gizem Utku’dan oluşan ekibi vize alamayınca Berlin’deki konser Stuttgart’dan yapılan takviyeyle gerçekleştirilebildi. Grup üyeleriyle sık sık Almanya’ya giriş çıkış yaptığını aktaran Haluk Levent, bu sefer yaşanan vize engeline anlam veremediğini söyledi. Levent, “Korkmasınlar ne benim ne de grup elemanlarımın Almanya’ya iltica etme gibi bir niyeti var. Hepimiz geçmişte yüzlerce kez Almanya’ya geldik. Bu sadece benim sorunum değil, birçok sanatçımız konser posterlerini pasaport kontrollerinde sallayıp şaklabanlık yapmak zorunda kalıyor” diye konuştu.


Haluk Levent, “Vize kolaylığı getirilecek dendi ama öyle bir şey yok, yine Hans karşınıza dikiliyor ve ‘Nein’ diyor” diye konuştu.


    

Yorumları Göster
Yorumları Gizle