GeriKelebek Hakan Uzan Tanınmayacak Hale Geldi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hakan Uzan Tanınmayacak Hale Geldi!

Hakan Uzan Tanınmayacak Hale Geldi!

Haklarında çıkan yolsuzluk haberlerinden sonra yurt dışına kaçan Uzan Ailesi’nin üyesi olan Hakan Uzan’ı şimdilerde gören tanıyamıyor. 3 Temmuz 2003 tüm Uzan ailesi gibi Hakan ve eşi Özlem Uzan için de milat olmuştu. İmar Bankası operasyonu sürerken Uzan Ailesi'nin tüm fertleri adım adım takibe alınmıştı.

Yolsuzluk iddialarının ardından yurtdışına kaçan Uzan Ailesi'nin üyesi Hakan Uzan'ın yıllar sonra ilk fotoğrafı ortaya çıktı. Türkiye'den kaçtıktan sonra Ürdün'e yerleşen Hakan Uzan, ismini Murad el Umeri olarak değiştirdi.

Hakkında çıkan yolsuzluk haberlerinden sonra yurtdışına kaçan Hakan Uzan, ismini “Murad El Umeri” olarak değiştirdi ve sıkı bir diyete başlayarak hızla kilo verdi. Şimdilerde Hakan Uzan’ı görenler tanıyamıyor.

Firari işadamı Hakan Uzan, ismini ''Murad el Umeri'' olarak değiştirdi, sıkı bir diyetle resmen eridi. Şimdi gören tanıyamıyor.

Eskiden 150 kilo olan Hakan Uzan’ın sıkı bir diyetle 75 kiloya düştüğü öğrenildi.

Hakan Uzan Tanınmayacak Hale Geldi

Hakan Uzan Kimdir?

Tam adıyla Murat Hakan Uzan, 1967 Adapazarı, Sakarya’da Doğdu.

Ünlü iş adamı, bir dönem Türkiye'nin zengin ailelerinden biri olan Uzan Ailesinin fertlerinden ve bir dönemin zengin kişilerinden biridir. Star Medya Grubu, Kral TV ve Telsim GSM Operatörünün eski sahiplerinden biri ve Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan'ın kardeşidir.

2003 Yılında TMSF'nin İmar Bankasından kaynaklanan borçlar ve yolsuzluk yapıldığı iddiasıyla Uzanların tüm malvarlığına el koymasıyla Babası Kemal Uzan'la birlikte haklarında yakalanma emri verilmiştir.

Hakan Uzan, 2003 yılında malvarlıklarına el konulana kadar Star Medya Grubunun, Kral TV, Telsim, Türkiye İmar Bankası ve Adabank bunun yanında ÇEAŞ, Kepez Elektrik Dağıtım gibi kuruluşların, Babası Kemal Uzan ve Ağabeyi Cem Uzan ile birlikte patronlarından biri olarak iş yaşamına devam etmiştir.

Hakan Uzan 1998 yılında şarkıcı Yeşim Salkım ile evlenmiş ve 2001 yılında boşanmışlardır. İkinci evliliğini ise 2002 yılında sunucu Özlem Kızılkaya ile yapmış ve bu evliliğinden Ata Kemal Muhammed Uzan isminde erkek çocuğu olmuştur.

Murat Hakan Uzan adını, “Murad El Umeri” olarak değiştirmiştir. Halen yurtdışında yaşamaktadır ve nerede olduğu bilinmemektedir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle