GeriKelebek Güneşin Kızları izle 12. Bölüm'de neler olacak? Yeni bölüm fragmanı ve özeti..
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güneşin Kızları izle 12. Bölüm'de neler olacak? Yeni bölüm fragmanı ve özeti..

Güneşin Kızları izle 12. Bölüm'de neler olacak? Yeni bölüm fragmanı ve özeti..
refid:30005551-spot ilişkili resim dosyası

Güneş ve birbirinden bela kızları, Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşer... Melisa'nın dönüşü, Savaş ve Nazlı'yı nasıl etkileyecek? Güneşin Kızları heyecan dolu yeni bölümüyle Pazartesi 20:00'de Kanal D'de izlenebilecek.

Sadullah Celen'in yönetmen sandalyesinde oturduğu, başrollerinde Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel ve Miray Akay'ın oynadığı Güneşin Kızları yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazır. Peki, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur'un yazdığı dizinin yeni bölümünde neler olacak?

Güneşin Kızları izle 12. Bölümde neler olacak Yeni bölüm fragmanı ve özeti..

Güneş'in kabusu gerçek oluyor! Güneş, zarfın içinden çıkan kayıp ilanının ardından dağılır. Unutmak için çabaladığı geçmişi, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkmıştır. Savaş, her ne olursa olsun Nazlı’dan uzak duramayacağını anlar ve Nazlı ne kadar kaçarsa kaçsın, onu yakalayıp konuşmaya karar verir. Ali, Selin’le her şeyi açık açık konuşmaya karar verir. Bu oyunlara bir son verecektir. Ali, Selin’e bir sürpriz hazırlar ama asıl sürpriz onu beklemektedir.

GÜNEŞİN KIZLARI 12 YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Güneşin Kızları hazırlanıyor:

Yanında Ben Olsaydım (Mustafa Sandal)


Yorumları Göster
Yorumları Gizle