GeriKelebek Günbatımında düğün
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Günbatımında düğün

Son 10 yılını uyuşturucu tedavi merkezlerinde ve cezaevlerinde geçiren usta aktör Robert Downey Jr, bir günbatımında yapımcı sevgilisiyle evlendi. Yakışıklı aktör, heyecanını yenmek için, düğün sabahı bir Kung-Fu seansına katıldı.

Robert Downey Jr. ve üç yıldır birlikte olduğu film yapımcısı sevgilisi Susan Levin’in düğünü, Long Island Amagansett’deki büyük bir villada yapıldı. Düğüne 150 kişi davet edilmişti. Ünlü sanatçı Sting ile eşi Trudie Styler da davetliler arasındaydı.

Düğün töreni villanın asırlık ağaçlarla çevrili bahçesinde gerçekleştirildi. Robert Downey Jr. nikahın tam güneş batarken kıyılmasını istemişti.

Gelin kadar, villanın da düğüne hazırlanması uzun sürdü. Evin her tarafı, kırmızı ve altın rengi süslerle bezendi.

İlk evliliğinden oğlu var

Düğünden bir gece önce, damat Sopranolar dizisinin oyuncularından Lorraine Bracco’nun da dahil olduğu kalabalık bir arkadaş topluluğuna davet verdi. Düğün sabahı ise damat bey sinirlerini yatıştırabilmek için, yarım saat süren bir Kung-Fu seansına katıldı. Sonra da 11 yaşındaki oğlu Indio ile plajda yüzdü.

50’den fazla filmde rol alan aktör, son 10 yılını uyuşturucu tedavi merkezleriyle cezaevleri arasında mekik dokuyarak geçirmişti.

Söylediklerine bakılırsa Susan Levin, onu bu kötü alışkanlıklarından kurtarmış ve aklı başında bir aile babası olmasına yardım etmiş.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle