GeriKelebek Muğlalı oyuncu Gülnihal Demir zayıflamaya başladı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Muğlalı oyuncu Gülnihal Demir zayıflamaya başladı!

Muğlalı oyuncu Gülnihal Demir zayıflamaya başladı!

Oyuncu Gülnihal Demir, tüp mide ameliyatı oldu, zayıflamaya başladı. Gülnihal Demir’ in başı fazla kiloları ile dertteydi. Demir, fazla kilolarından dolayı sağlığından olmak üzereydi. Ameliyat sonrası fazla kilolarından kurtulmaya başladı ve sağlığına kavuştu.

Oyunculuğa 50 yaşından sonra adım atan Gülnihal Demir'i tüm Türkiye “Dondurmam Gaymak” filmi ile tanıdı. Bunun dışında Mandıra Filozofu, Deliha filmleri ve Çocuklar Duymasın, Zengin Kız Fakir Oğlan gibi filmlerde de rol alarak ünlendi.

GÜLNİHAL DEMİR TÜP MİDE AMELİYATI OLDU!

Gençliğinde zayıf biri olduğunu hatta bir ara 48 kiloya kadar düştüğünü, ancak uzun sigara içmesi nedeniyle hastalanarak kortizon tedavisi gören ve bu sonra da hızlıca kilo almaya başladığını söyleyen Gülnihal Demir, 62 yaşında zayıflamaya karar verdi. Demir, zayıflamak için İzmir'de özel bir hastanede ameliyat masasına yattı ve “tüp mide” ameliyatı oldu.

Muğlalı oyuncu Gülnihal Demir zayıflamaya başladı

Gülnihal Demir, uzun yıllar bankacılık yaptıktan sonra emekli olup 7 yıl boyunca hasta annesine baktığını söylerken, “Sosyal yaşantım tamamen bitmişti. Tüm bunlar şişmanlamama neden oldu. Tabi boğaz da var. Et yemeklerini çok seviyorum mesela.” dedi.

Demir, kendisi gibi oyuncu olan oğlu Yiğit Dören'in ısrarı üzerine hastaneye giderek doktorlarla görüştüğünü ve 10 dakika içinde ameliyat olmaya karar verdiğini söyledi.

Ameliyat sonrası iştahının kesildiğini ve zayıflamaya başladığını söyleyen Demir, “Mutlu olmak ne demek, yeniden dünyaya geldim, yeniden doğdum. Artık oynadığım roller de değişebilir. Aşk meşk filmlerinde bile oynayabilirim.” diye konuştu.

Gülnihal Demir kimdir?

Gülnihal Demir, 1 Ocak 1953 yılında Muğla'da dünyaya geldi. Bankacılık yaptı ve emekli oldu. 50 yaşından sonra oyunculuğa adım attı, bir çok dizi ve filmde rol aldı.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle