GeriKelebek Güldür Güldür Show 106. son bölümde kahkaha tufanı!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güldür Güldür Show 106. son bölümde kahkaha tufanı!

Güldür Güldür Show 106. son bölümde kahkaha tufanı!

SHOW TV'nin eğlence dolu programı Güldür Güldür Show dün akşam 106. bölümü ile ekrana geldi. Güldür Güldür Show son bölümde Eşofmanlı Şevket Hoca herkesi kahkahaya boğdu. İşte Güldür Güldür Show son bölümde yaşananlar haberimizde.

Güldür Güldür Show dün akşam yeni bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Cuma akşamlarının eğlenceli programında birbirinden sürpriz karakterler seyirciyi kahkahaya boğacak. Güldür Güldür Show 106. son bölüm skeçleri ve dahası haberimizde.

Ekranların fenomen eğlence programı Güldür Güldür Show kahkahalara boğmaya devam ediyor!

Meslek liseliler Bilal, İbrahim ve Mustafa, düz liseliler Hüseyin, Fikri ve Bahadır ile Paris’te karşılaşırsa neler olur? Düz liseliler neden İskoç yerel giysisi olan kilt giyiyor olabilir? Meslek liseliler neden Bilal'i gözlemeci teyze kılığına sokuyor?

Eşofmanlı Şevket Hoca bu kez de trafik sorunlarına parmak basmak için ekranlara geliyor.. Ünü dünyaya uzanan Şevket Hoca'nın yabancı hayranları Sinem ve Mesut, hocaya gerekli ilgiyi gösterebilecek mi? Stüdyo konukları İbrahim, Mehtap, Fikri ve Mustafa hangi soruları soruyor olacak?

Sosyal medyada fotoğraf altı yorumlarında neler oluyor… Bodrum’a hayranı olduğu sanatçı Mustafa’yı görmeye giden Burcu, sosyal medyada nasıl tepkiler alacak?

Gün için toplanıp romantik filmler izleyen ev hanımları Burcu, Mehtap ve Nezaket'in romantizm hayalleri gerçek olacak mı? Kadın dergilerinden öğrendiklerini kocalarına uygulamaya karar veren kadınlara karşılık kocaları ne tepki verecek?

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW SON BÖLÜM İZLE

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW'UN 106. BÖLÜM FRAGMANI


Yorumları Göster
Yorumları Gizle