GeriKelebek Gülben'li ilk gala
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gülben'li ilk gala

Gülben'li ilk gala
refid:4758680 ilişkili resim dosyası

Hülya Avşar ile başlayan yaz konserleri Türkiye’nin en iyi sanatçılarından Gülben Ergen’in 14 Temmuz’da ki muhteşem ilk gala gecesi ile devam etti.

Türkiye’nin iki dev sanatçısını aynı sahnede buluşturan Kaya Hotels & Resorts, Gülben Ergen ilk gala gecesi ilemisafirlerine eğlence dolu saatler yaşattı.Gülben Ergen konserini izlemeye gelenler arasında ünlü gazeteci-yazar Hıncal Uluç,Tülin Şahin ve eşi Mehmet Özer,Didem Taslan, SafiyeSoyman,Yeliz Yeşilmen,Günay Restaurant’ ın sahibi Günay Tuncel ve eşi Ahu Tuncel bulunmaktaydı.

 

Gülben Ergen, Hülya Avşar gibi Hıcal Uluç’un kucağına değil dizlerinin önünde oturdu.

Gülben Ergen konserini izlemeye gelen Hıncal Uluç’a önceki haftalardaki kucağa oturma polemiği ile ilgili  dizlerinin önünde oturarak “demek ki oturacak başka yerler varmış”dedi.Hıncal Uluç ile yakından ilgilenen Gülben Ergen “nasıl geçti habersiz o güzelim yılların” şarkısını söyledi.

Gülbenli ilk gala
Gülbenli ilk gala

 

/images/100/0x0/55eae740f018fbb8f89e1a90
Gülben Ergen Hülya Avşar’ ın yeni aşkı için “Çok mutlu oldum, çok sevindim, canı gönülden söylüyorum” dedi.

Gülben Ergen konseri izleyen misafirlerden birine “senin oturduğun yer çok önemli, yerinin kıymetini bil” diyerek Hülya Avşar’ın yeni aşkı Ali Güven’e atıfta bulundu.Hülya Avşar’ın yeni aşkı ile ilgili çok mutlu olduğuna dair yorumda bulundu.Konser boyunca iki kostüm değiştiren Gülben Ergen sevenlerine eğlenceli saatler yaşattı.

 

Gülben Ergen, yaz boyunca her cuma akşamı vereceği konserlerle de, Kaya Hotels&Resorts’un değerli misafirlerine eşsiz bir tatil keyfi yaşatacak. Ergen, o güzel şarkılarının yanısıra ilginç, keyifli ve komik şovlarıyla da tatilcilere Cuma gecelerini çok farklı kılacak.

 

“Besim Kazado ile Tıpatıp Show”

“Muazzez Abacı, Yıldız Tilbe, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan” gibi ünlü isimleri tıpatıp taklit ederek hazırladığı Tıpatıp Show ile ünlü şovmen Besim Kazado da, yaz boyunca haftada bir gün Kaya Hotels&Resorts’ta sahne alacak.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle