GeriKelebek Gözler ‘Bebek TV’de
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gözler ‘Bebek TV’de

Gelişen teknoloji ile öğrenme şekillerimiz de değişiyor. Önceleri televizyon, gazete, dergi gibi yayın organları ile bilgi edinirdik. Günümüzde ise İnternet ve VCD setleri ile öğrenmek işi daha da kolaylaşıyor. Bu amaçla geliştirilen ürünlerden biri de Bebek TV’nin VCD eğitim seti.

Çocuk yetiştirmenin dünyanın en zor işi olduğuna inanan BebekTV, Temmuz 2004’ten bu yana yayınladığı VCD eğitim serisi ile, özellikle yeni bebek sahibi ailelere başvuru kaynağı olmayı hedefliyor. Bu doğrultuda; anne, baba ve adaylarına en güncel sağlık bilgileri, moda ve magazin haberlerini aylık periyotlarda ulaştırıyor.

Eğitim VCD’leri bebektv.net adresine abone olanlara her ay posta yolu ile gönderiliyor. İsteyen kullanıcılar kaçırdıkları sayıları da temin edebiliyorlar.

Minikler için minik makine

Tüm anneler için hijyen her şeyden dah a önemlidir. Eğer siz de hijyene önem veriyorsanız size ATICO’nun Türkiye’de satışına yeni başladığı mini çamaşır makinesinden bahsetmek istiyorum. İsmi ‘Cleanline’.

Ürünün en önemli özelliği ozon üretmesi. Bu sayede çamaşırlar üzerindeki bakteri ve virüsleri dezentefte ediyor. Satışı yapılmakta olan ürün, pembe ve mavi renklerde üretilmiş. Ayrıca ürünü teslim aldığınızda tesisatçıya ihtiyaç duymadan tek başınıza kutunun içerisindeki adaptörlerle lavabo musluğuna veya bataryaya bağlayabilir, iş bitince de rahatlıkla söküp başka bir yere yerleştirebilirsiniz. Cihazın görüntüsü oyuncak yumurtalara benziyor. Bu sayede kullanılacak alanlarda az yer kaplayıp her ortama uyum sağlıyor. Ürün hakkında bilgi veya siparişleriniz için, hepsiburada.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kids Safe-T ile güvendeler

Çocuğu olan herkes bilir ki, çocuklar hareketlenmeye başladıktan sonra daha önce aklınıza gelmeyen her şey tehlike arz eder. İnsan aklından, bu eşyanın bu yönünü neden daha önce göremedim diye hayıflanır. Üzülmenize artık gerek kalmadı. cocukguvenlik.com adresini ziyaret ederseniz, evinizde veya dışarıda çocuğunuz için tehlike oluşturabilecek hemen her eşya için bir koruma ürünü geliştirilmiş. Siteyi ilk ziyaret ettiğimde gözlerime inanamıştım. Her şeyi düşünmüşler! Üstelik ürünlerin site üzerinden satışı da yapılıyor. Özellikle çocuğu benim oğlum gibi çok meraklı olan lara tavsiye ediyorum. cocukguvenlik.com"

Yorumları Göster
Yorumları Gizle