GeriKelebek Göz kamaştıran gece
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Göz kamaştıran gece

İstanbul Valisi Erol Çakır'ın himayesinde Vali Konağı'nda gerçekleştirilen, Nişantaşı Güzelleştirme ve Koruma Derneği'nin düzenlediği gecede sunulan defile hayranlıkla izlendi.

İstanbul Valisi Erol Çakır ve eşi Mübeccel Çakır Nişantaşı Güzelleştirme ve Koruma Derneği'nin muhteşem gecesinde ev sahipliği yaptılar. Kapıda kemanlarla karşılanan şık davetliler kokteylden sonra Zuhal Yorgancıoğlu ve Cengiz Abazoğlu'nun kreasyonlarının sunulduğu defileyi hayranlıkla izlediler. Sanat yönetmenliğini Uğurkan Erez'in yaptığı defilede Çağla Şikel, Sema Şimşek, Aylin Arasıl, Eyşan Özhim, Sibel Özünlü, Esra Tülek, Buket Saygı, Asuman Krause, Sinem Öztufan, Ceylan Saner, Julia, Efsun Ersan ve Selda Ateşeli gibi tanınmış mankenler göz kamaştırdılar. Vali Erol Çakır'ın yanı sıra İstanbul Emniyet Müdürü Hasan Özdemir ve eşi Şule Özdemir de gecenini ev sahibi Çakır çiftine zaman zaman yardımcı oldular. Konuşmasına Atatürk'ün sanata ve sanatçıya verdiği değeri hatırlatarak başlayan vali Çakır; ‘‘Sanat İstanbul'da, Türkiye'nin her yerinde, Atatürk'ün hedeflerinde vardı. Bu gece de İstanbul'un bir klasiği olan konak sanata kucak açtı’’ dedi.

Bu arada ünlü modacı Zuhal Yorgancıoğlu, defilede sunulan iki adet gece kıyafetinin satışından elde edilen geliri derneğe bağışladı.

İstanbul Valisi Erol Çakır, eşi Mübeccel Çakır, modacı Cengiz Abazoğlu, Nişantaşı Güzelleştirme ve Koruma Derneği Başkanı Müberra Yorgancıoğlu gecenin gururunu birlikte paylaştılar.

Muhteşem gecenin iki sempatik konuğu Nilgün Esinli ve kızı Selin, aynı zamanda çok iyi arkadaş olduklarını objektiflere yansıttıkları güzel görüntüleriyle kanıtladılar.

Podyumların sevilen mankenlerinden Sema Şimşek, o gece sunduğu cüretkar kıyafetleriyle dikkat çekti.

Sosyetenin ünlü isimlerinden Neslihan Kozanoğlu, sade giysisi ve yüzünden hiç eksik etmediği tebessümü ile o gece de çevresine neşe saçtı.

Tekstil dünyasının sevilen ikilisi Turgut Toplusoy ile Suzan Özün, dostlarıyla ekonomimiz üzerine sohbet ettiler.

Vali Konağı’nda düzenlenen muhteşem gecede, güzel mankenler uluslararası modacılarımız Zuhal Yorgancıoğlu ve Cengiz Abazoğlu’nun birbirinden şık kreasyonlarını başarıyla sundular.

İstanbul sosyetesinde zarifliği ile adından söz ettiren Ayşegül Toplusoy, gecede şıklıklarıyla dikkat çeken arkadaşlarıyla sohbet etme imkanı buldu.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle