GeriKelebek Gökhan Özoğuz ve Melis Ülken çifti ikinci kez bebek sevinci yaşadı!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gökhan Özoğuz ve Melis Ülken çifti ikinci kez bebek sevinci yaşadı!

Gökhan Özoğuz ve Melis Ülken çifti ikinci kez bebek sevinci yaşadı!

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ve eşi Melis Ülken ikinci kez bebek sevinci yaşadı. Genç çiftin ikinci bebekleri önceki gün Kadıköy Özel Şifa Hastanesi’nde dünyaya gözlerini açtı. Detaylar haberimizde…

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ve eşi Melis Ülken ikinci kez bebek sevinci yaşadı. Genç çiftin bebekleri önceki gün Kadıköy Özel Şifa Hastanesi’nde dünyaya gözlerini açtı. Detaylar haberimizde…

Ekranların sevilen yarışma programı O Ses Türkiye’de jüri koltuğunda oturan ünlü sanatçı Gökhan Özoğuz ikinci kez baba oldu. Gökhan Özoğuz ve eşi Melis Ülken çifti ikiz bebek sahibi oldu.

Melis Ülken ile 2012 yılında nikah masasına oturan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ikinci kez babalık sevincini yaşadı.

Derya Ayşe isminde 3 yaşında bir kızları olan ünlü çiftin ikinci bebekleri ikiz oldu. İkizler önceki gün Kadıköy Özel Şifa Hastanesi’nde dünyaya geldi. İkizlerin cinsiyeti ve isimleri hakkında henüz detaylı bir açıklama yapılmadı.

Gökhan Özoğuz Kimdir

Gökhan Özoğuz Kimdir?

14 Ekim 1976 İstanbul doğumlu olan Gökhan Özoğuz aslen Gaziantep’lidir. Açıköğretim Fakültesinde eğitim görmüştür.

15 yaşında müzik eğitimlerine başlayan Gökhan Özoğuz, şimdilerde Athena müzik grubunun solistidir. Grubunun gitaristliğini ise ikiz kardeşi Hakan Özoğuz üstlenmiştir.

2004 yılında Eurovision Şarkı Yarışması’na ‘For Real’ isimli şarkıyla katılarak 4. olmuştur. Milli Basketbol takımımız için yaptığı “12 Dev Adam” şarkısı ise basketbol takımının sembol şarkısıdır.

Özoğuz, 28 Aralık 2012 tarihinde Melis Ülken ile evlenmiştir. 3 Temmuz 2013 tarihinde Ayşe Derya adında bir kızı olmuştur.

Şuan Acun Ilıcalı‘nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında jüri üyeliği yapmaktadır.

Albümleri :

1993 – One Last Breath

1998 – Holigan

2000 – Tam Zamanı Şimdi

2001 – Mehteran Seferi (EP)

2002 – Her Şey Yolunda

2004 – US

2005 – Athena

2006 – İT (EP)

2007 – 100 Şerefli Yıl (EP)

2010 – Pis

2011 – Ben böyleyim (EP)

2014 – Altüst


Yorumları Göster
Yorumları Gizle