GeriKelebek Göğüsler doğal yollardan iki beden büyüyecek
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Göğüsler doğal yollardan iki beden büyüyecek

Göğüslerinden şikayeti olan kadınlar artık ne bıçak altına yatacak ne de hormonlarla yaşamını kabusa çevirecek. Bitkilerin yüzlerce yıllık sihiri, bu kez kadınların göğüslerine dokunacak. Kadınların göğüsleri, doğal yollardan iki beden büyüyecek.

Erkeklerde karın bölgelerindeki yağa karşı Kito, kadınlarda kalça ve basen bölgesindeki yağ sorunlarını gideren bitkisel gıda takviyesi Kitosnelle’den sonra doğal göğüs büyütme tableti Allbres, “Küçük göğüslü kadın kalmayacak”, “Göğüslerinizi zirveye taşıyın” sloganlarıyla Türkiye’ye piyasasına adım attı.

Amerika’dan ithal edilen Allbres’in formülünde sadece bitkilerden yararlanılmış. İçeriğinde sentetik katkı maddeleri, renklendiriciler ve yapay koruyucular yer almıyor. Allbres’in formülü, alternatif tıbbın yüzyıllardır kullandığı ve yan etkisi olmayan bitkilerden oluşuyor. Sentetik katkı maddeleri içeren ilaç niteliğindeki ürünlerin neden olduğu doğal olmayan yollarla östrojen seviyesinin artması ya da sentetik hormon ilaçlarındaki yan etkiler de Allbres’te görülmüyor.

Allbres ürünleri eczanelerde ve internette satışa sunuldu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle