GeriKelebek Göç Zamanı 10. Bölüm Fragmanında şok! İzle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Göç Zamanı 10. Bölüm Fragmanında şok! İzle

Göç Zamanı 10. Bölüm Fragmanında şok! İzle

Star Tv ekranlarında yayınlanan Göç Zamanı 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cumartesi akşamı 9. bölümüyle ekrana gelen Göç Zamanı'nda Bilal Yılmaz’a olan düşmanlığın dozunu arttırmaya devam ediyor. Öte yandan Yılmaz kendisine oyun oynayan kadın tarafından duyduğu sözlerle şoke oluyor. Göç Zamanı 10. yeni bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde..

Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni fenomen dizi Göç Zamanı'nın oyuncu kadrosunda Vahide Perçin (Cennet), Talat Bulut (Yılmaz), Tilbe Saran (Hanım), Engin Benli (Artem), Cansu Tosun (Zümrüt), Arzu Gamze Kılınç (Sevgi), Elif Ceren Balıkçı (Kiraz) ve Gürkan Günal (Yemin) rolünde oynuyor.

Çekimleri Mardin’de başlayan, Adana ve İstanbul'da devam eden dizi, bir annenin, zulümden kaçırdığı çocuklarını bilmeden bir cehenneme sokuşunun; gözlerinin önünde her birinin dağılıp gidişinin; onlara sahip çıkmak için çırpınışını ele alıyor.

Dizinin yapımcılığını Limon Film / Hayri Aslan, yönetmenliğini Veli Çelik üstlenirken, Makedonyalı görüntü yönetmeni Dimo Popov'un katkılarıyla ekrana geliyor.

02 Nisan 2016 tarihinde yayınlanacak 10 . yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Cumartesi günü son bölümü yayınlanan Göç Zamanı'nda neler yaşandı?

Bilal Yılmaz’a olan düşmanlığın dozunu arttırmaya devam ediyor. Öte yandan Yılmaz kendisine oynanan oynayan kadın tarafından duyduğu sözlerle şoke oluyor. Yılmaz’ın başına gelenler bununla da bitmiyor. Polis ekipleri Yılmaz’ı gözaltına alıyor.

Sevgi girdiği çıkmazdan kurtulmanın yolunu intihar teşebbüsünde buluyor. Yılmaz bir yandan ailesini bir arada tutmaya çalışırken bir yandan da Hande’nin akıl almaz oyunlarıyla baş etmek zorunda. Hande, Yılmaz’a otel gecesinin meyvesi olarak bebek beklediğini söylemesi işleri iyice karıştırıyor. Kiraz, kadın tüccarlarından yakasını kurtaramayacağını anlayınca, boyun eğiyor. Geri dönüşü imkansız bir yola giriyor. Zümrüt ve Yusuf aşkı adım adım tırmanırken Demir de Yusuf’a iyice bileniyor. Cennet, Yılmaz’dan uzak durmak için araya mesafe koydu ama kuruş parası, sığınacağı tek güvenli bir liman olmadan ayakta ve hayatta nasıl kalacak? Bunların yanı sıra baştan ayağa öfkeyle donanmış, gizemli bir kadın adım adım yaklaşıyor. Kim bu kadın ve ne istiyor.

GÖÇ ZAMANI 9. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

GÖÇ ZAMANI KONUSU

Göç Zamanı, bir annenin, zulümden kaçırdığı çocuklarını bilmeden bir cehenneme sokuşunun; gözlerinin önünde her birinin dağılıp gidişinin; onlara sahip çıkmak için çırpınışının öyküsünü anlatıyor.

Yıllarca annesini ‘kuma anne’ bilen ve onu öldürmek için gelen Yemin… Cennet önce ona kendisinin annesi olduğunu kabullendirmeye çalışacak. Zümrüt ise girdiği bu parıltılı dünyada, yolunu kaybedecek. Cennet kızına sahip çıktığında ise çok geç olacak; geriye kalbi kırık bir genç kız ve masumiyetini kaybetmiş bir aşk hikayesi kalacak. Bu zengin çevreden tiksinen Kiraz ise bambaşka bir hayalin peşinden gidecek. Cennet bir kez daha kadının değişmeyen yazgısını görecek ve yeniden isyan edecek ama umudunu asla kaybetmeyecek. Çünkü o anadır. Dünya yansa da çocuklarını kanatları altına alacak, o sıcak kucak onlar için daima sığınılacak son kale olarak varlığını sürdürecek. 

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle