GeriKelebek Gerekirse Kaya ile yatağa da girerim
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gerekirse Kaya ile yatağa da girerim

Gerekirse Kaya ile yatağa da girerim
refid:3772891 ilişkili resim dosyası

Antalya’da bir otelde sahneye çıkan Hülya Avşar, gazetecilerin sorusu üzerine, "Gerekirse Kaya ile aynı yatağa da girerim. O bana gelir gider, ben ona giderim. Sonsuza dek böyle olacak. Kaya’nın evlenmesine karşı çıkmıyorum fakat evlendiği kişi de beni kabullenebilmeli" dedi.

HÜLYA Avşar, önceki gün bayram ekstrası için gittiği Antalya havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Basın mensuplarıyla uzun uzun sohbet eden Avşar, boşandığı eşi Kaya Çilingiroğlu hakkında sorulara şaşırtıcı yanıtlar verdi: "Kaya, ben ve Zehra gerekirse aynı yatakta yatarız. O bana gelir gider, ben ona giderim. Sonsuza dek böyle olacak. Kaya’nın evlenmesine karşı çıkmıyorum fakat evlendiği kişi de beni kabullenebilmeli. Beni ne kadar kabullenir bilmiyorum. Bense evliliğe sıcak bakmıyorum" dedi.

Antalya’ya kardeşleri Helin ve Leyla’yla gelen Avşar, sahne öncesinde de basın mensuplarını kulise davet ederek sorularını yanıtladı. Giydiği kıyafetle dikkat çeken güzel sanatçı, modacılığa adım atan kardeşi Helin Avşar’a her şeyini teslim ettiğini söyledi. İmajıyla ilgili olan bütün konularda Helin Avşar’dan akıl aldığını yineleyen Avşar, "Sarışınların da akıllı olduğunu göstermek için sarışın oldum" dedi. Petek Dinçöz’ün kendisi hakkında yaptığı açıklamalarla ilgili olarak da konuşan Avşar, "Petek Dinçöz, benim rakibim bile olamaz. Ben kendi işime bakıyorum" dedi.

İlk kez bekar olarak sahneye çıktığını söyleyen Avşar, "Meğer ne kadar rahatmış böyle şarkı söylemek, o yüzden çok enerji doluyum. Mutluluktan uçuyorum" diyerek kahkaha attı. İlerleyen dakikalarda sahneden inerek seyircilerin arasına karışan Avşar, otelde kalan Alman güzellerle şarkı söyleyip göbek attı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle