GeriKelebek Gelinlere sihirli dokunuş
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gelinlere sihirli dokunuş

Gelinlere sihirli dokunuş

Gelin olmak her kadının hayatındaki en unutulmaz anlardan biri… Düğün dönemindeki en önemli kısım ise gelinlerin kişisel hazırlık süreci. Düğün mekânından, davetli listesine, saçtan makyaja uzanan hazırlıklar bittikten sonra sıra nasıl bir gelin olunacağına gelir. Bu noktada gelinlik seçimi ve kişisel bakım hazırlıkları sürecin belki de en stresli kısmı oluşturur. İşte hayallerinizi süsleyen bu masaldaki peri için Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu'nun önemli öneriler…

Özelikle kış boyu alınan kiloların yarattığı etkileri yok etmek gerekiyor. Bunun için düğün ya da nikâh süreci öncesinde ihtiyaç duyduğunuz bölgelerde Laser Lipoliz ise incelme uygulamaları faydalı oluyor. 

Gelinlere sihirli dokunuş


Ayrıca yüz bölgesinde minik botoks dokunuşlarıyla yüzünüzde daha sağlıklı ve enerjik bir ifade oluyor. Yine kolagen dolgularla cildinizi kusursuz bir hale getirmek mümkün. Önerdiğimiz bir diğer sağlıklı yöntem ise PRP uygulamasıdır. 

Gelinlere sihirli dokunuş


Vücuttaki yaşlı ya da yıpranmış dokuların PRP yöntemi ile uyarılmasıyla dokunun gençleşmesi sağlanıyor. Ayrıca gelinlerimiz düğün öncesi yüz ve vücut bakımlarıyla ciltlerini tazeleyebiliyorlar. Bunun için uygulanan farklı bakım kürleri sadece bedene değil ruha da çok iyi geliyor.

Gelinlere sihirli dokunuş

Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu cilt gençleşmesi için Kök Hücre uygulamasını öneriyor. Yüz, göz çevresi, el, boyun gibi pek çok farklı bölgede Kök Hücre uygulaması ile cilt gençleştirilip, güzelleştiriliyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle