GeriKelebek Gelin düğünde yoklama yaptı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  27
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gelin düğünde yoklama yaptı

Gelin düğünde yoklama yaptı
refid:21419249 ilişkili resim dosyası

Önceki akşam Benjamin Harvey’le nikah masasına oturan Hande Ataizi, konukların düğünden erken ayrılmasına izin vermedi. Bunu engellemek için yoklama bile yaptı!

BU DÜĞÜN ÇOK KONUŞULDU FOTO-GALERİ  

Gece yarısına kadar sürdü       

Hande Ataizi, uzun zamandır birlikte olduğu Benjamin Harvey’le önceki akşam  Şile'de düzenlenen törenle evlendi. Nikahı Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’ın kıydığı törende, Ataizi’nin şahitliğini Muammer Brav, damadın şahitliğini ise Amerikalı bir arkadaşı yaptı. Sanat, şov ve cemiyet hayatının ünlü isimlerini buluşturan düğün gece yarısına kadar devam etti.


Düğün boyunca yerinde duramayan, sık sık orkestranın önünden mikrofonu alıp “Seni çok seviyorum” diye eşine seslenen Hande Ataizi, dostlarının yaşadığı coşkuya ortak olmasını istedi. Bu nedenle düğün sonuna kadar hiçbir davetlinin alandan ayrılmasına fırsat vermedi. “Kimse buradan erken gidemez” diyen oyuncu, kaçan olup olmadığını anlamak için sık sık mikrofonla dostlarını anons etti, yoklama yaptı!

DÜĞÜNDEN ERKEN GİDENİN...

Düğünün ilerleyen saatlerinde konukların gittiğini gören Hande Ataizi eşine mikrofonu aldı ve onlara "Düğünüm devam ediyor, gitmeyin" diye seslendi.Vatan'ın haberine göre davetlilerin gitmeye devam etmesi üzerinde Ataizi, mikrofonla bu kez de "Düğünümden erken gidenin a... k..." diyerek davetlileri önce kısa süreliğine şoke etti, sonra da güldürdü.
 
DEVLERDEN MESAJ VAR

/images/100/0x0/55eb06c6f018fbb8f8a63249


Ajda Pekkan ve Sezen Aksu, katılamadıkları düğüne tebrik mesajıyla birlikte çiçek buketleri gönderdi.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle