GeriKelebek Geciken balayı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Geciken balayı

Britney Spears ile Kevin Federline, düğün karmaşası sonrası balayı yapmaya fırsat bulamamışlardı. Bu yüzden onların geç balayıları epey ilgi uyandırdı. Fiji Adası’ndaki balayı tatili süresince, fotoğraflarının çekilmesine izin veren çiftten, bir balayı foto hikayesine ne dersiniz?

23 yaşındaki Britney Spears ve 26 yaşındaki eşi Kevin Federline, Fiji Adası’ndaki tatilin ilk günü Kaplumbağa Kumsalı’nda baş başaydılar.

Karı-koca, ilk gün, bahçede yöresel yemeklerin tadına baktılar. Britney, kocasının beğendiği yemeklerin tariflerini almayı da ihmal etmedi.

Britney ve Kevin, kimi zaman sahilde, eşsiz manzara eşliğinde, yörenin özel kırmızı şaraplarını tattılar. Bazen de meyve kokteyliyle yetindiler.

Kevin de Britney de, seslerini korumak zorundalar. Ama tatilde, her türlü tedbiri unutup, sigaralarını tüttürmeyi ihmal etmediler.

Sayılı günler çok çabuk geçiyor. Federline çifti de tatilin sonuna geldiklerinde özel uçaklarına bindiler ve dönüş yolculuğuna başladılar.

Fiji Adası’nda, kaplumbağa Masajı adı verilen, dinlendirici ve rahatlatıcı masaj, Britney’i çok etkiledi. Özel bitki yağlarıyla yapılan bu masaj, adanın en önemli özelliklerinden biri.

Yeryüzünde cennetten bir köşeydi bu ada. Britney ve Kevin, günlerinin büyük bir bölümünü, deniz yatağında tembel tembel güneşlenerek geçirdiler.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle