GeriKelebek Gamze'nin yerine geçmedim
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gamze'nin yerine geçmedim

Gamze'nin yerine geçmedim
refid:12227856 ilişkili resim dosyası

Bu sezon "Arka Sokaklar" dizisinin oyuncu kadrosuna katılan milli sörfçü ve eski manken Çağla Kubat, hamileliği nedeniyle diziden ayrılan Gamze Özçelik'in rolünü canlandırmayacağını belirtti.

ÇAĞLA KUBAT RESİMLERİ

 Kubat, "Gamze Özçelik'in yerine geçeceğim söyleniyor, bu doğru değil. Gamze diziden eşi Uğur Pektaş ile beraber zaten ayrılacaktı. Ayrıca Gamze'nin yerine geçmek çok iddialı olurdu. Benim canlandıracağım rol, yepyeni bir polis karakteri olacak. Bu karakterin bana çok oturacağını düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde Alaçatı'daki sörf festivalinde olacağımız için bana 10 gün kadar zaman tanıdılar. Döndükten sonra tamamen diziye odaklanacağım" açıklamasını yaptı.
Bu arada geçtiğimiz günlerde sevgilisi Jimmy Diaz ile el ele görüntülenen Kubat, "Oraya gitme amacımız, Sakız Adası'nı sörf yaparak geçmekti. Ben oraya çok başarılı beş sörfçüyle gittim. Orada kaldığımız süre içinde de elele görüldük olay oldu. Evet, bir erkek arkadaşım var, bir seneyi geçti ve el ele dolaşıyoruz tabii ki. Aramızda evlilik konuşmaları da yapıyoruz. Ama henüz kesin karar vermiş değiliz" dedi.

    

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle