GeriKelebek Metin-Adriana aşkı bu ilçeye yaradı...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Metin-Adriana aşkı bu ilçeye yaradı...

Metin-Adriana aşkı bu ilçeye yaradı...

Bodrum'da Metin Hara ile 5 gün tatil yapan dünyaca ünlü top model Adrina Lima'ya, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon tarafından balık figürlü bileklik hediye etti. Kocadan, Bodrum'u tercih eden ve ilçenin tanıtımına büyük katkı sağlayan Lima'ya teşekkür etti. Lima ise Metin Hara'nın kendisine hediye ettiği kolyeyi instagramdan paylaşıp 'Alice Harikalar Diyarı'nda diye yazdı.

Metin Hara-Adriana Lima çiftinin Bodrum’a bir günlüğüne geldikleri ancak Lima’nın ilçeyi çok sevmesi nedeniyle tatillerini uzattığı konuşuluyordu.

Türkiye'de çok konuşulan aşk dış basında da geniş şekilde yer aldı, çiftin tatili Bodrum'un tanıtımına katkı sağladı.

Bodrum Belediye Başkanı Başkanı Mehmet Kocadon da geçen cuma günü kızı İpek Kocadon ile birlikte Lima'yı kaldığı çiftlik evinde ziyaret edip sohbet etti. Başkan Kocadon, tatil için Bodrum’u tercih ettiği ve ilçenin tanıtımına sağladığı katkı için Lima’ya teşekkür edip, bir Bodrum markası olan ’Ara Collection’ imzalı balık figürlü bileklik hediye etti. Başkan Kocadon, Adriana Lima’ya tekrar Bodrum’a tatile gelmesi için davette bulundu.

Bir saatlik ziyaretin sonunda ünlü mankenin Başkan Kocadon ve kızına nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ettiği belirtildi. Başkan Kocadon ve kızı İpek Kocadon, ziyarette ünlü model ile çektirdikleri fotoğrafı İnstagram’da paylaşırken, Adriana Lima paylaşılan fotoğrafın altına, "Sizinle tanışmaktan çok mutlu oldum, Bodrum’da olmak çok güzeldi, tekrar gelmek için sabırsızlanıyorum" yorumu yaptı.

Metin-Adriana aşkı bu ilçeye yaradı...

HARA'NIN HEDİYESİNİ DE PAYLAŞTI

Türkiye'den ayrılırken Lima’nın boynunda, Metin Hara’nın hediye ettiği ve üzerinde iki çift ile ağaçların bulunduğu ’Sevgi Ormanı’ isimli kolye görülmüştü. Ünlü model instagram hesabından kolyenin fotoğrafını paylaşıp "Alice Harikalar Diyarı'nda" yazdı.

Metin-Adriana aşkı bu ilçeye yaradı...

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle