GeriKelebek Future Fashion Faces World güzelleri Antalya’da kampa girdi!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Future Fashion Faces World güzelleri Antalya’da kampa girdi!

Future Fashion Faces World güzelleri Antalya’da kampa girdi!

Antalya, Future Fashion Faces World Güzellik Yarışması’nın 22 farklı ülkeden gelen güzellerini misafir ediyor. 22 güzel, yarışma için Antalya’da kampa girdi. İşte detaylar…

Future Fashion Faces World  Güzellik Yarışması için Fransa, Arnavutluk, Nepal, Portekiz, Sri Lanka, Macaristan, Yunanistan gibi 22 farklı ülkeden 22 birbirinden güzel kız Antalya’da kampa girdi.

Yarın Antalya’da gerçekleşecek olan güzellik yarışması için kampa giren güzeller hem yarışmaya hazırlanıyor hem de şehir turu yaparak Antalya’yı geziyorlar. Şehir turu esnasında çok eğlendikleri görülen güzeller, Antalya’yı çok sevdiklerini ve bu organizasyonun Antalya’ya yapılmasını çok doğru bulduklarını dile getirdiler.

Future Fashion Faces World güzelleri Antalya’da kampa girdi

Future Fashion Faces World Güzellik Yarışması için 5 günlük yoğun geçen kamp sürecinde her gün spor, dans programları ve provalar ile hazırlık yapan güzeller, yarışmaya katılmaya hak kazanmak için önce kendi ülkelerinde ön seçime katıldılar.

Güzeller, ülkelerin geleneksek kıyafetler ile temsil edileceği bölümde Antalya tanıtımını ön plana çıkarmak amacı ile Yörük kültürüne ait kıyafetler ile podyumda yürüyecekler.

Future Fashion Faces World Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi Buket Akpunar ve Fırat Tepetemsil edecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle