GeriKelebek Fuarın yarışçıları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fuarın yarışçıları

Fuarın yarışçıları
refid:10065596 ilişkili resim dosyası

Fuarda motorsporları açısından ülkemizi dünya arenasında temsil eden pilotlar şov yaparken tüm motorsporları aktiviteleri bununla da sınırlı kalmayacak.

Örneğin tam 24 saat süren ve üç pilotun yarıştığı LeMans yarışlarına ambargo koyan Audi’nin LeMans otomobili de fuarın yıldızlarından biri olacak. Dizel motorlu olmasına rağmen rakiplerinin önünde yer almayı bilen ve bu konuda dizel otomobiller yavaştır düşüncesini de hafızalardan silen Audi LeMans otomobilinin bir diğer sürprizi ise yarışı tamamlamış haliyle fuardaki yerini alması olacak.

Formula 1 otomobilleri açısından ise sezonun tek gece yarışı olan ve bu sezon ilk kez düzenlenen Singapur Grand Prix’sini Fernando Alonso ile kazanan Renault F1 aracı olacak. İki yılı arka arkaya kazanmasının ardından yeniden yükselişe geçen Renault F1 Team’in yarış otomobilinin Türkiye’ye geliyor olması ve birde kazandığı zaferin ardından olması da büyük önem taşıyor. Böylelikle Formula 1 tutkunları da son yarışı kazanan otomobili yakından görme şansını yakalamış olacak. Fuarda ayrıca GM standında da ülkemizde fırtınalar estiren pist otomobilleri, Porsche Cup yıldızları ve LeMans yarışlarının dikkat çeken bir modeli olan RS Spyder yer alacak.

Peugeot’nun uzmanlık alanlarından biri olan dinamizm unsurunu ön plana çıkaran 308 GT ve 207 RC Le Mans Özel Seri modelleri de Peugeot Standı’nın bu bölümünü zenginleştiren diğer modeller olacaklar.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle