GeriKelebek Filinta 56.bölüm sezon finalinde duygusal sahne! -İzle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Filinta 56.bölüm sezon finalinde duygusal sahne! -İzle

Filinta 56.bölüm sezon finalinde duygusal sahne! -İzle

Filinta ‘Bin Yılın Şafağında’ dizisi, Cuma günü sezon finali ile ekranlara geldi. Filinta 56.bölüm sezon finali izleyicilere unutulmaz sahneler yaşattı. Peki Filinta 56. sezon finali bölümde neler yaşandı? İşte Filinta 56.bölüm hakkında son gelişmeler ..

Filinta Cuma günü seyircisiyle göz yaşlarıyla dolu bir sezon finaliyle buluştu. Filinta dizisinin sezon finali hayranlarına unutulmaz sahneler yaşattı. TRT'nin merakla takip edilen dizisi Filinta 56.bölümüyle ekranlara geldi. Filinta dizisinin 56.bölümü hakkında merak edilen detaylar.

FİLİNTA 56. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Leyla’nın Sultan’a yaptığı suikast girişimi başarısız olur. Çünkü Mustafa oradadır. Mustafa, Leyla’yı çektiği sorguda Ali, Süreyya, Farah ve bebeğin yerini öğrenebilecek midir? Efendi Miloş, Mustafa’dan intikamını almak için harekete geçer. Akbar, İstanbul’da yerine getirmesi gereken görevlerde başarısız olunca, geldiği Yeni Dünya’daki Efendisinden son bir görev için emir alır! Bu görev çok tehlikelidir ve Sultan Abdülhamid’le ilgidir. Osmanlı’nın düşmanları konferansta alınan kararları uygulamamak için bir araya gelirler. Osmanlı’yı kendi aralarında pay etmek için planlar kurmaya başlarlar. Sultan Abdülhamid Han ise düşmanlarına karşı yeni bir oluşum kurmak üzeredir. İntikam ve hesaplaşmaların sonuna gelinmiştir. Osmanlı üzerinde kurulan bu kirli oyunların galibi kim olacaktır ? Kimler gidecek, kimler kalacaktır?

FİLİNTA 56.BÖLÜM FRAGMANI - 1

FİLİNTA 56.BÖLÜM FRAGMANI - 2

FİLİNTA DİZİSİNİN KONUSU

Filinta 36.bölüm fragmanında şok | Boris'in planı ne?

Filinta ‘Bir Osmanlı Polisiyesi’ ikinci sezonuna, Filinta ‘Bin Yılın Şafağında’ ismiyle başladı. ES Film’in yapımcılığında çekilen Türk televizyonlarının titizlikle çalışılan, yapım kalitesi en yüksek işlerinden biri olan Filinta , yeni sezonunda seyircileri için bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor ve onları ekrana bağlıyor. İlk sezonunda sektörün dünyaca ünlü isimlerini bünyesinde toplamış, yurt içi ve yurt dışında hem seyircisinin hem de sektörün dikkatini çekmiş başarılı TRT dizisi Filinta , bu sezon çıtasını daha da yukarıya taşıyan sürprizleriyle ekrana geliyor.

Sinematografik görsel şölen ve doyumsuz aksiyonu ile TRT ekranlarından seyircisine yansıyan Filinta dizisi, Es Film tarafından hazırlanan muhteşem görsel efektleriyle izleyicisiyle keyifle buluşmaya devam ediyor. Hollywood ile yarışan görsel teknikler kullanan Filinta, seyirciyi adeta içine çekecek bir masal dünyasını büyüterek yaşatmaya devam ediyor.

FİLİNTA DİZİSİ OYUNCULARI

Filinta Mustafa (Onur Tuna)
Sultan Abdulhamid (Hakan Kurtaş)
Bıçak Ali (Cem Uçan)
Şehzade Murad (Uğur Uludağ)
Sansar Cemil (Hakan Yufkacıgil)
Farah (Berrak Tüzünataç)
Foto Abdullah (Kâmil Güler)
Leyla (Asena Tuğal)
Çeyrek (Serhan Ernak)
Zeyrek (Kemal Zeydan)
Çelebi Rıza (Ceyhun Ergin)
Mecid (Sencer Serta çakal)
Bekri (Ebubekir Öztürk)
Yüce Efendi (Suavi Eren)

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle