GeriKelebek Filarmoni orkestrasına komik şef
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Filarmoni orkestrasına komik şef

Filarmoni orkestrasına komik şef
refid:13040843 ilişkili resim dosyası

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası konuk şefler ile düzenlediği konserlerinde bu kez enteresan bir ismi şef olarak ağırlayacak; "Cem Yılmaz."

9 Şubat 2010 Salı akşamı, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek konser için şimdiden BİFO Onursal Şefi Gürer Aykal ile provalara başladı. Yılmaz’ın Borusan Yaylı Çalgılar Dörtlüsü’yle birlikte çalıştığı ilk provası keyifli bir ortamda gerçekleşti.

Cem Yılmaz’ın “konuk şef” olarak katılacağı Özel Konser’in biletleri ilk defa satışa sunulacak.

Biletler 4 Ocak 2010 tarihinden itibaren Biletix’ten temin edilebilecek. Borusan Kocabıyık Vakfı konserden elde edilecek gelirle, Juilliard School Of Music New York Piyano Eşlik bölümü master öğrencisi Çağdaş Özkan ve Hochschule für Musik Köln master öğrencisi Sıtkı Kandemir Basmacıoğlu’nun yurtdışı yüksek müzik eğitimine katkıda bulunacak.

Borusan Holding’in Özel Konseri’ne 2010 yılında ilk kez sanat dünyasından bir isim konuk olacak. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı 2006 yılında Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kocabıyık, 2007 yılında Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi M. Koç, 2008 yılında da Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı yönetmişti.

Filarmoni orkestrasına komik şef


 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle