GeriKelebek Festivalin yıldızı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Festivalin yıldızı

Festivalin yıldızı
refid:15082872 ilişkili resim dosyası

Efes Pilsen One Love Müzik Festivali’nin 9’uncusu, geçtiğimiz hafta sonu Santralİstanbul’da düzenlendi. Karnaval havasında geçen festivalde ilk günün yıldızı dünyaca ünlü Amerikalı grup Fischerspooner oldu.

Efes Pilsen One Love Müzik Festivali, gençleri ve ruhunu eğlenceye açanları geçtiğimiz hafta sonu Santralİstanbul’da buluşturdu. Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen festivalin ilk günü, Sertaç Özgümüş, Selim Siyami Sümer, Taçkın Bilal ve Ali Cihan’dan kurulu Multitap’in renkli performansıyla başladı. Grubun ardından sahne alan Sattas, reggae sevmeyenleri bile coşturmayı başardı.

Ana sahnede günün üçüncü performansı, The Whitest Boy Alive’dan geldi. Sahnede çok eğlendiğini gözlenen grubun lideri Erlend Oye, “Sonunda Türkiye’de, İstanbul’dayız. Sizinle olduğumuz için çok mutluyuz” dedi. Başarılı grup, kendilerini dünya çapında şöhrete kavuşturan “Burning”i çalmayı da ihmal etmedi.

Festivalde ilk günün yıldızı, Groove Armada’dan önce sahne alan Fischerspooner’dı. Electroclash müzik türünün efsanevi grubu, Santralistanbul’u karnavala çevirdi, festivalcilere unutulmayacak bir şov sundu.

Ve gecenin finali ünlü İngiliz grup Groove Armada ile yapıldı. Ancak Groove Armada, Fischerspooner’dan sonra deyim yerindeyse ‘ağır kaçtı’. Yeni albümleri “Black Light”taki şarkıları da çalan grubun solistleri Saint Saviour ve Mc Mad enerji patlaması yaşasa da, aynı enerjiyi izleyiciye geçiremedi...

  

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle