GeriKelebek Fenomen yarışması 1. bölümü ile ekrana kilitledi!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fenomen yarışması 1. bölümü ile ekrana kilitledi!

Fenomen yarışması 1. bölümü ile ekrana kilitledi!

TV8'in yeni yarışması Fenomen ilk bölümü ile dün ekrana geldi. Hafta içi her gün yayınlanacak olan Fenomen yarışmasında neler oluyor? Yarışmacılar kim? İşte Fenomen yarışmasının ilk gününde yaşananlar ve dahası..

Birbirinden iddialı 12 yarışmacı! 

Türkiye'nin en tanınmış, en popüler yüzleri olabilmek için yarışacak. Hedefleri, en çok sevilen, beğenilen, hatta her giydikleri ve her yaptıkları ile kitleler tarafından desteklenip, takip edilen yarışmacı olmak. 

Fenomen” sosyal medya ile TV ekranını birleştirerek yeni bir trend yaratacak.

Kendilerine güvenen 12 yarışmacı bir yandan sosyal medya takipçilerini arttırmaya çalışırken bir yandan da hafta içi her gün 8 saatlerini geçirecekleri evde hem birbirlerini tanımaya çalışacak hem de kendi içlerinde haftanın “Fenomen”ini seçecekler. Her hafta Fenomen seçilen bir yarışmacı ise büyük ödülün sahibi olacak.

Yarışmacılar ayrıca kendi aralarında elenen kişiyi de oylarıyla belirleyecek. Gitmesi için en çok ismi yazılan kişi, eve ve hayallerine veda edecek. Elenen yarışmacının yerine hiç ekran deneyimi olmayan ya da oyuncu - sunucu gibi tanınmış rakipler de gelebilecek.   

Bir strateji ve popülerlik oyunu olan “Fenomen” Öykü Serter’in sunumu ile 18 Nisan Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 15.45’de TV8’de

FENOMEN 1. BÖLÜM İZLE


Yorumları Göster
Yorumları Gizle