GeriKelebek Fatih, eylül sonunda ekranda
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fatih, eylül sonunda ekranda

Fatih, eylül sonunda ekranda
refid:24738719-spot ilişkili resim dosyası

Setinde tartışma yaşanan ve bu yüzden yayın gününün ertelendiği öne sürülen “Fatih”in yapımcısı Med Yapım, dizinin 30 Eylül’de ekranda olacağını duyurdu.

BAŞROLÜNDE Mehmet Akif Alakurt’un oynadığı, Kanal D’nin merakla beklenen dizisi “Fatih”, sette tartışma yaşandığı haberleriyle gündeme geldi. Çıkan haberlerde, eylül sonunda başlaması planlanan dizinin yayın gününün ertelendiği öne sürüldü. Tartışma iddiasını doğrulayan yapımcı firma Med Yapım ise çekimlere birkaç gün ara verildiğini, ancak dizinin 30 Eylül’de seyirciyle buluşacağını duyurdu. Yapım şirketi, yayınladığı basın açıklamasında şu satırlara yer verdi:

ÇEKİMLERE DEVAM
“Fatih dizisinin setinde geçtiğimiz hafta kimi talihsiz olaylar yaşanmıştır. Büyük ölçüde yapılan işin gerginliğinden ve stresinden kaynaklandığına inandığımız bu olaylar sonucu çekimlere birkaç gün ara verilmiştir. Bu süre içinde herkes yaşananları aklıselimle değerlendirme imkanı bulmuş ve olayda kusuru olan taraflar, bu tarz olayların bir daha yaşanmaması için gerekli önlemleri alma imkanına kavuşmuşlardır. Bir televizyon dizisi, başrol oyuncusundan ulaştırma görevlisine kadar herkesin değerli katkı ve emeğiyle oluşur. Bu itibarla, herkes birbirine gerekli saygıyı göstererek kendi işine konsantre olmak durumundadır. Dizinin çekimlerine yarından (bugün) itibaren kaldığı yerden devam edeceğiz ve 30 Eylül Pazartesi günü seyirciyle buluşturacağız.”

Fatih için hasta olmaya değer
Mehmet Akif Alakurt, önceki gün Nişantaşı City’s’den çıkarken görüntülendi. Kışlık montuyla dikkat çeken ünlü oyuncu, yoğun çekim temposunda hastalandığını söyledi ve ekledi: “Hasta oldum ama her şeye değer. Seyirciyi muhteşem bir dizi bekliyor.”


Yorumları Göster
Yorumları Gizle