GeriKelebek Evlilik teklifi kabul edilecek mi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Evlilik teklifi kabul edilecek mi

Oscar’lı oyuncu Matt Damon, iki yıldır birlikte olduğu Luciana Barroso’ya nişan yüzüğü aldı, evlenme de teklif etti. Ama ne yazık ki sevdiği kadından henüz olumlu bir yanıt alamadı.

Matt Damon, Venedik Film Festivali’ne iki yıldır beraber olduğu sevgilisi Luciana Barroso ile birlikte katılmıştı. Gazetecilerin bu ilişki hakkındaki sorularına ‘İnanın ben henüz evlenmedim’ diye kaçamak bir cevap veren 34 yaşındaki aktörün sevgilisine evlenme teklif ettiği ortaya çıktı.

Temmuz ayında Miami’de ünlü bir kuyumcuya nişan yüzüğü ısmarlayan Matt Damon, şimdi bu yüzüğü sevdiği kadının parmağına takıp, düğün tarihini belirlemek için sabırsızlanıyor.

MATT’İ ÜZMESİN

Luciana Barroso, Miami’de bir barda çalışırken Matt Damon ile tanışmış ve ikisi de birbirlerine deli gibi aşık olmuşlardı. Ancak Barroso, daha önce bir evlilik yaşamış ve ilk eşinden yedi yaşında bir de küçük kızı olmuş. Yedi yaşındaki Alexia, Matt Damon ile çok iyi anlaşıyor. Ama annesi ona ‘üvey baba’ getirip getirmemekte kararsız davranıyor.

Yine de çifti yakından tanıyanlar onların kısa süre içinde evleneceklerinden emin. Herkes söz birliği etmiş gibi, ‘Luciana, Matt’i daha fazla üzmeden yüzüğü takmalı!’ diyorlar.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle