GeriKelebek Evli ve Öfkeli 25. yeni bölümde herkesi şaşırtacak olay - İzle
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Evli ve Öfkeli 25. yeni bölümde herkesi şaşırtacak olay - İzle

Evli ve Öfkeli 25. yeni bölümde herkesi şaşırtacak olay - İzle

ATV'nin hem güldüren hem eğlendiren dizisi Evli ve Öfkeli 25. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin bu haftaki bölümünde romantik sahneler yaşanacak. Letafet Teyze yine ortalığı karıştırıyor. Evli ve Öfkeli 25. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

Evli ve Öfkeli bu hafta çok eğlecenli bir bölümle ekranlara gelecek. Pazar akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan dizide heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Evli ve Öfkeli 25. bölüm fragmanı merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Letafet teyzenin gelişi Mine ve Dilek'in düzenini değiştirir, iki kardeşi türlü oyunlar oynamaya mecbur eder. Bu mecburiyet karşısında Tarık ve Cenk'i zorlu bir sınav beklemektedir. Seray'ın işi alma ve Coşku'yu etkileme azmi, ummadığı hadiselere yol açarak iyice çıkmaza girmesine neden olur. Her şeyi öğrenen Didem, Esra ile yüzleşir.

EVLİ VE ÖFKELİ 25. BÖLÜM FRAGMANI

EVLİ VE ÖFKELİ OYUNCU KADROSU

Birce Akalay-Esra

Polis. Erkeksi, sinirli, hırçın, işkolik, inatçı, kararlı. Babası da emniyetin efsane müdürlerinden, saygı duyulan biri. Dilek'in mahalleden çocukluk arkadaşı... Cihan'la evli.

Ebru Cündübeyoğlu-Seray

Popüler bir dizi oyuncusu. On parmağında on marifet var. Kibirli, alaycı, eğlenceli, inatçı, tuttuğunu koparan biri. Macit'le evli.

YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY-Mine

Dilek'in ablası. Doktor. Naif, kibar, akıllı, sakin, mantıklı. Tek istediği bir çocuk sahibi olabilmek.

Ayça Erturan-Dilek

Engin'in karısı, Merve'nin annesi... Tatlıya düşkün, kilolu bir ev kadını... Tatlı, sempatik, komik, çocuksu, yardımsever ve her zaman pozitif.

Sarp Akkaya-Murat

Esra'nın ortağı. Esra'ya sinir oluyor. İlk başta onun ayağını kaydırmaya çalışıyor ama zamanla ondan etkilenmeye başlıyor. Maço, kaba saba biri.

Serkan Altunorak-Tarık

Ünlülerin spor eğitmeni... Çok yakışıklı, çekici, karizmatik, çapkın bir adam. Sinan Eroğlu-CenkGenç, yakışıklı, çekici bir doktor. Yaşına göre oldukça olgun.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle