GeriKelebek Evli ve Öfkeli 24. son bölüme damgasını vuran olay - İzle
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Evli ve Öfkeli 24. son bölüme damgasını vuran olay - İzle

Evli ve Öfkeli 24. son bölüme damgasını vuran olay - İzle

ATV'nin eğlenceli dizisi Evli ve Öfkeli dün akşam 24. bölüm ile ekrana geldi. Teyzenin gelişi Mine ve Dilek'in hayatını değiştirir. Tarık ve Cenk ise büyük sınavda. Evli Öfkeli 24. bölümde yaşananlar haberimizde.

Letafet teyzenin gelişi Mine ve Dilek'in düzenini değiştirir, iki kardeşi türlü oyunlar oynamaya mecbur eder. 
Bu mecburiyet karşısında Tarık ve Cenk'i zorlu bir sınav beklemektedir. Seray'ın işi alma ve Coşku'yu etkileme azmi, ummadığı hadiselere yol açarak iyice çıkmaza girmesine neden olur. Her şeyi öğrenen Didem, Esra ile yüzleşir.

EVLİ VE ÖFKELİ SON BÖLÜM İZLE

EVLİ VE ÖFKELİ 24. BÖLÜM 2. FRAGMANI

EVLİ VE ÖFKELİ 24. BÖLÜM FRAGMANI

EVLİ VE ÖFKELİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Esra, Murat'tan öğrendiği gerçek ile yıkılır. Murat'ın çaresizliği herkesin durumu öğrenmesi ile öfkeye dönüşür. Macit ise Murat'ın evlilik kararının altında gizli bir sebep olduğunu düşünmektedir. 

Seray, Coşku ve ekibine yaptıklarının sonucu olarak Macit'e rağmen rolü alamaz. Deniz her zamanki gibi annesini kurtarmak için bir plan yapar. Dilek ve Mine aldıkları bir haber ile sarsılır. 

Yıllardır görüşmedikleri dominant teyzeleri eşini kaybetmiştir ve cenaze için Türkiye'ye gelmiştir. Letafet teyzenin bilmediği gerçekler Dilek ve Mine'yi mecburi bir oyuna sürükler. Esra'nın acı çekiyor olmasını hazmedemeyen kızlar ellerinden bir şey gelmemesi nedeniyle kahrolmaktadır. 

Seray'ın ise boş durmaya niyeti yoktur.

EVLİ VE ÖFKELİ OYUNCU KADROSU
Birce Akalay-Esra

Polis. Erkeksi, sinirli, hırçın, işkolik, inatçı, kararlı. Babası da emniyetin efsane müdürlerinden, saygı duyulan biri. Dilek'in mahalleden çocukluk arkadaşı... Cihan'la evli.

Ebru Cündübeyoğlu-Seray

Popüler bir dizi oyuncusu. On parmağında on marifet var. Kibirli, alaycı, eğlenceli, inatçı, tuttuğunu koparan biri. Macit'le evli. 

YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY-Mine

Dilek'in ablası. Doktor. Naif, kibar, akıllı, sakin, mantıklı. Tek istediği bir çocuk sahibi olabilmek.  

Ayça Erturan-Dilek

Engin'in karısı, Merve'nin annesi... Tatlıya düşkün, kilolu bir ev kadını... Tatlı, sempatik, komik, çocuksu, yardımsever ve her zaman pozitif.  

Sarp Akkaya-Murat

Esra'nın ortağı. Esra'ya sinir oluyor. İlk başta onun ayağını kaydırmaya çalışıyor ama zamanla ondan etkilenmeye başlıyor. Maço, kaba saba biri. 

Serkan Altunorak-Tarık

Ünlülerin spor eğitmeni... Çok yakışıklı, çekici, karizmatik, çapkın bir adam. Sinan Eroğlu-CenkGenç, yakışıklı, çekici bir doktor. Yaşına göre oldukça olgun. 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle